Studentų požiūris į bankų išmaniąsias programėles taikomasis tyrimas


Įvadas. Tyrimo metodologija. Tyrimo instrumento (anketinės apklausos) struktūra. Tyrimo instrumento (anketos) struktūra. Anketinės apklausos rezultatai ir jų analizė. Respondentų pasiskirstymas pagal žinias apie bankų išmaniąsias programėles. Respondentų pasiskirstymas naudojant bankų išmaniųjų programėlių paslaugas. Respondentų priežastys nesinaudoti bankų išmaniosiomis programėlėmis. Respondentų pasiskirstymas pagal bankų išmaniųjų programėlių paslaugų naudojimo tipus. Respondentų pasiskirstymas pagal bankus. Respondentų pasiskirstymas pagal priežastis, dėl kurių jie naudojasi bankų išmaniųjų programėlių paslaugomis. Respondentų pasiskirstymas pagal bankų išmaniųjų programėlių paslaugų naudojimą. Respondentų pasiskirstymas pagal tai kaip jie vertina bankų išmaniasias – mobiliasias programėles. Respondentų pasiskirstymas pagal lytį ir amžių. Išvados. Literatūros sąrašas.


Tyrimas atliktas naudojant e-apklausą. Buvo pasirinkta tikslinė grupė – lietuvos piliečiai. Anketa pateikta internetiniu būdu, anonimiška. Tiriama žmonių nuomonė.

„Studentų požiūris į bankų išmaniąsias programėles“ tai yra diagnostinis tyrimas, kurio tikslas - ištirti studentų požiūri ir bendrą informaciją apie bankų išmaniąsias programėles.

Siekiant pateikti išsamią informaciją ir tiksliau ištirti studento požiūrį ir jo informaciją apie išmaniąsias programėles remtasi kiekybiniu tyrimo metodu.

Kiekybinis tyrimas - tinkamas apibendrinti tyrimo rezultatus, apima platesnį tyrimo dalyvių skaičių. Toks tyrimas remiasi prielaida, kad socialiniai faktai yra objektyvios realybės ir jų negali paveikti subjektyvus tyrėjas. Todėl kiekybinio tyrimo tyrėjas yra ,,atskirtas“, o jų išvados remiasi gautos informacijos identifikavimu, suskirstymu atskleidžiant jų tarpusavio santykius (S. Szyjka, 2012).

Tokiame tyrime laikomasi dedukcinio principo, dažniausiai duomenys surenkami bei pateikiami per skaitmenines formas. Tyrimo tikslui buvo parengta anketa iš 17 klausimų. Anketa susideda iš instrukcinio, demografinio bei diagnostinio bloko.

Siekiant išsiaiškinti studentų požiūrį į bankų išmaniąsias programėles, buvo pasirinktas kiekybinio tyrimo metodas – studentų anketinė apklausa.

Pirmiausia anketoje yra išskirtas diagnostinis blokas, kuris sudarytas iš dviejų dalių:

Kitoje anketos dalyje pateikiamas demografinis blokas skirtas išsiaiškinti respondentų lytį, amžių, išsilavinimą. Šis blokas atskleidžia ir leidžia ,,sugrupuoti“ respondentus ir tiksliau analizuoti jų pateiktus duomenis.

Pirmoje diagnostinio bloko dalyje buvo pateikta 4 klausimai, kurie leidžia suvokti, kokią patirtį turi tyriamieji susijusia su bankų išmaniosiomis programėlėmis. Antrojo diagnostinio bloko dalis apima 10 klausimų, kurie padėjo išsiaiškint respondentų žinias apie bankų išmaniąsias programėles, jos teikiamas paslaugas.

Šie klausimai padėsatskleisti respondentų žinias apie bankų išmaniųjų programėlių paslaugas ir patirį šioje srytije

Šie klausimai leis įvertinti respiondentų žinias apie bankų išmaniąsias programėles

Anketinėje apklausoje dalyvavo 127 studentai iš visos Lietuvos. Studentai teigiamai vertino bankų išmaniųjų programėlių paslaugas Lietuvoje. Detalūs studentų vertinimai pateikiami iliustruojant grafiškai.

  • Microsoft Word 393 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1694 žodžiai)
  • Kolegija
  • Romas
  • Studentų požiūris į bankų išmaniąsias programėles taikomasis tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Studentų požiūris į bankų išmaniąsias programėles taikomasis tyrimas. (2018 m. Vasario 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/studentu-poziuris-i-banku-ismaniasias-programeles-taikomasis-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 20 d. 12:32
×