Studentų požiūris į homoseksualus skaidrės


Tyrimo metodai. Homoseksualai. Uždavinys. Išanalizuoti homoseksualumo sampratas ir tipus. Homoseksualumas tai. Uždavinys. Išnagrinėti pagrindines homoseksualų atsiradimo priežastis. Iš kur sužinojote apie homoseksualus? Uždavinys. Apžvelgti pagrindinius veiksnius, įtakojančius studentų nuostatas į homoseksualus. Kaip reaguotumėte, jei būtumėte nepagrįstai įtartas esant gėjumi/lezbiete? Kas daro didžiausią įtaką jūsų požiūriui į homoseksualus? Ar pritariate Katalikų bažnyčios pozicijai į homoseksualus? Uždavinys. Palyginti respondentų požiūrio į homoseksualus panašumus ir skirtumus. Kuris teiginys geriausiai išreiškia jūsų požiūrį į homoseksualus? Jūsų nuomone ar turi būti viešai demostruojami homoseksualūs santykiai? Kaip reaguotumėte jei jūsų draugas(-ė) pasakytų, jog yra gėjus/lezbietė? Išvados. Pasiūlymai.


Tyrimo objektas: Klaipėdos valstybinės kolegijos studentai. Darbo tikslas: išanalizuoti studentų požiūrį į homoseksualus. Darbo uždaviniai: Išanalizuoti homoseksualumo sampratas ir tipus; Išnagrinėti pagrindines homoseksualų atsiradimo priežastis Apžvelgti pagrindinius veiksnius, įtakojančius studentų nuostatas į homoseksualus; Palyginti respondentų požiūrio į homoseksualus panašumus ir skirtumus.

Mokslinės literatūros analizė, apklausa, duomenų analizė Excel programa.

Atliktoje apklausoje dalyvavo 70 studentų: vyrų – 12, moterų- 58.

1 uždavinys. Išanalizuoti homoseksualumo sampratas ir tipus.

2 uždavinys. Išnagrinėti pagrindines homoseksualų atsiradimo priežastis.

3 uždavinys. Apžvelgti pagrindinius veiksnius, įtakojančius studentų nuostatas į homoseksualus.

Kaip reaguotumėte, jei būtumėte nepagrįstai įtartas esant gėjumi/lezbiete?

Kas daro didžiausią įtaką jūsų požiūriui į homoseksualus?

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 150 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (339 žodžiai)
  • Giintareki
  • Studentų požiūris į homoseksualus skaidrės
    10 - 7 balsai (-ų)
Studentų požiūris į homoseksualus skaidrės. (2016 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/studentu-poziuris-i-homoseksualus-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:33
×