Studentų požiūris i homoseksualus


Įvadas. Teorinės homoseksualumo įžvalgos. Homoseksualumo samprata ir jos raida. Seksualinių mažumų padėtis Lietuvos visuomenėje. Veiksmiai formuojantys jaunimo požiūrį į homoseksualus. Studentų požiūris į homoseksualius asmenis. Tyrimo metodika. Socialinės demografinės respondentų charakteristikos. Studentų nuostatų apie homoseksualumą analizė. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedų sąrašas. Priedas. Studentų apklausos klausimynas.

Problematika. Homoseksualai įgauna vis didesnį atgarsį visuomenėje. Dėl didėjančio šios socialinės grupės populiarumo apie ją skelbiama ir televizijoje, ir radijuje, ir internetinėse svetainėse. Homoseksualai nėra lygūs su visais žmonėmis, nes ne visos šalys pripažįsta jų seksualinę orientaciją, tai daro jų gyvenimą sudėtingesnį. Kai kurie žmonės juos toleruoja ir priima, kai kurie jų šalinasi. Homoseksualai nesilaiko tradicinio šeimos modelio, turi kiek kitokią vertybių sistemą nei įpratę matyti normalią seksualinę orientaciją turintys žmonės. Todėl keliami probleminiai klausimai: kokie veiksniai daro įtaką homoseksualų atsiradimui? Kas lėmė žmonių netoleranciją kitos seksualinės pakraipos atstovams?

Darbo objektas – Klaipėdos valstybinės kolegijos studentai.

Darbo tikslas: išanalizuoti studentų požiūrį į homoseksualus.

  • Statistika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 149 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (3019 žodžiai)
  • Indrė
  • Studentų požiūris i homoseksualus
    10 - 3 balsai (-ų)
Studentų požiūris i homoseksualus. (2014 m. Spalio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/studentu-poziuris-i-homoseksualus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:51
×