Studentų verbalinis ir neverbalinis tarpusavio bendravimas


Studentų verbalinis ir neverbalinis tarpusavio bendravimas. Santrauka. Įvadas. Tyrimo objekto ir informacijos šaltinių apžvalga. Verbalinio ir neverbalinio bendravimo analizė. Verbalinio bendravimo samprata ir būdai. Neverbalinio bendravimo samprata ir būdai. Virtualus bendravimas. Dėstytojų ir studentų bendravimas. Tyrimo metodas ir rezultatai. Tyrimo organizavimas. Tyrimo rezultatai ir analizė. Išvados ir pasiūlymai. Vartojamų terminų žodynas. Literatūros sąrašas. Priedų sąrašas.

Kursiniame darbe nagrinėjama studentų verbalinio ir neverbalinio tarpusavio bendravimo tema.

Pirmoje darbo dalyje analizuojami verbalinio ir neverbalinio bendravimų išraiškos būdai, akcentuojant bendravimą tarpusavyje kaip vieną iš būdingiausių žmonijos bruožų. Pateikiama verbalinio ir neverbalinio bendravimo samprata.

Be to, apžvelgiamas ir virtualus bendravimas, kuris šiuolaikinėje visuomenėje yra patogesnis ir greitesnis komunikavimo būdas. Taip pat, darbe aptariamas dėstytojų ir studentų bendravimas, nurodomos bendravimo prielaidos.

Siekiant išsiaiškinti studentų žinias apie verbalinį ir neverbalinį bendravimą, atliktas tyrimas ir trečioje darbo dalyje išdėstomas tyrimo organizavimas ir analizuojami gauti rezultatai.

  • Microsoft Word 245 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai (3961 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egle
  • Studentų verbalinis ir neverbalinis tarpusavio bendravimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Studentų verbalinis ir neverbalinis tarpusavio bendravimas. (2013 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/studentu-verbalinis-ir-neverbalinis-tarpusavio-bendravimas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 20 d. 20:31
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo