Studijos Amerikoje


Pedagogikos referatas. Noriu studijuoti jav. Pirmosios pakopos studijos. Pratarmė. Įvadas. Kodėl studijos jav? Educationusa informacijos centrai. Pirmosios pakopos studijos jav. Kolegijos, universitetai ir institutai: kuo skiriasi. Bakalauro ir asociato laipsniai. Humanitarinių ir socialinių mokslų koncepcija. Specializuotos profesinės studijos. Valstijų (arba valstybiniai) universitetai. Privatūs universitetai. Bendruomeninės kolegijos. Technikos ir profesinės kolegijos. Nuotolinės studijos. Laipsnio nesuteikiančios studijos. Naudingos nuorodos. Jav bakalauro laipsnis. Akademinis kalendorius. Kreditų sistema. Studijų programos struktūra. Vertinimas. Kas yra gpa? Naudingos nuorodos. Bendruomeninės kolegijos. Studijų programos. Akademinės programos. Darbuotojų mokymo programos. Suaugusiųjų/tęstinis mokymas. Akreditacija. Tarpinstituciniai susitarimai. Studentai su negalia. Stojimo reikalavimai. Studijų kainos, stipendijos ir darbo galimybės. Anglų kalbos reikalavimai. Būstas. Naudingos nuorodos. Tinkamiausių aukštųjų mokyklų pasirinkimas. Informacijos šaltiniai. Educationusa informacijos centrai. Kolegijų internetiniai adresai ir kontaktai. Kolegijų paieška. Visuomeninės informavimo priemonės. Studijų mugės ir universitetų atstovų vizitai. Apsilankymas arba „atviros dienos“ universitetuose. Akademiniai konsultantai ir agentai. Akademiniai svertai. Akreditacija ir akademinių laipsnių pripažinimas. Studijų specializacija. Akademiniai akcentai. Atranka. Studijų programų struktūra. Akademiniai privalumai. Studentų – dėstytojų santykis. Universitetinis gyvenimas. Kainos. Apgyvendinimas. Vieta. Dydis. Gyvenimas kolegijose. Visuomeninis gyvenimas. Studentų brolijos ir klubai. Užsienio studentai. Aukštųjų mokyklų tipai. Studentų laisvalaikis. Kiti kriterijai. Aukštosios mokyklos, nepriklausančios ivy league. Reitingai. Studentų tarnybos. Darbinė profesinė praktika. Studentai su negalia. Naudingos nuorodos. Priėmimo į jav aukštąsias mokyklas sąlygos. Vidurinės mokyklos atestatai/brandos egzaminų rezultatai. Standartizuoti stojimo testai. Sat. Act – stojamasis egzaminas į aukštąsias mokyklas. Anglų kalbos gebėjimų testai. Toefl (test of english as a foreign language). Ielts (international english language testing system). Naudingos nuorodos. Studijų finansavimas. Pasiruošimas studijoms. Išlaidų planavimas. Mokestis už mokslą ir kitos įmokos. Pragyvenimo išlaidos. Studijų finansavimas. Finansinė parama. Išlaidų studijoms sumažinimas. Naudingos nuorodos. Informacija ir patarimai studentams s


Informacija apie bakalauro ir asociato laipsnius suteikiančias studijas, studijų programų paiešką, bei profesinio išsilavinimo galimybes.

Informacija apie magistrantūros bei doktorantūros studijas, paraiškų pildymą, pofesionalių darbuotojų, norinčių kelti kvalifikaciją arba stažuotis JAV, sertifikavimo ir licencijavimo procedūras.

Trumpalaikės iki vienerių metų studijos JAV, galimybės gauti laipsnį ar diplomą nuotolinių studijų būdu išsami informacija apie JAV aukštųjų mokyklų akreditaciją.

Ši knygelė bus puikus pagalbininkas ruošiantis studijoms ir kelionei. Joje rasite informaciją apie vizas, reikalingus kelionei dokumentus bei patarimus apie gyvenimą JAV.

11 skyrius. Studentų ir mainų programų dalyvių informacinė sistema (SEVIS) ; studentų vizos

S Studentų ir mainų programų dalyvių informacinė sistema (SEVIS); studentų vizos.

Pagalba kreipiantis dėl vizos išdavimo: ką daryti žingsnis po žingsnio

JAV universitetai ir kolegijos siūlo daugybę studijų programų, iš kurių tikrai rasite ką išsirinkti. Bet kaip tai padaryti?

Atsakymus rasite šioje knygelėje. Joje pateikta informacija padės ne tik susirasti jūsų interesus atitinkančią studijų programą, bet ir suteiks žinių, kaip sėkmingai pildyti paraiškas.

Štai keletas priežasčių, dėl kurių daugiau kaip 600 tūkstančių užsienio studentų pasirenka studijas JAV aukštosiose mokyklose:

Kokybė: JAV aukštosios mokyklos žinomos visame pasaulyje savo gera infrastruktūra, kokybiška mokslinių tyrimų ir mokymo baze. Akreditavimo sistema užtikrina šių standartų laikymąsi. Pirmame ir antrame knygelės skyriuose susipažinsite su pirmos pakopos studijų sistema JAV. Ketvirtame skyriuje dėmesys sutelkiamas į akreditacijos klausimus, kurie labai svarbūs renkantis studijų programas JAV aukštosiose mokyklose.

Platus pasirinkimas: JAV švietimo sistema yra nepralenkiama savo įvairove. Jūs galite rinktis pagal mokyklos dydį, studijų programą, dėstomus dalykus, specialybę ir stojimo reikalavimus. Ketvirtas ir penktas skyriai supažindina su stojimo reikalavimais ir pateikia informaciją, kaip išsirinkti jums tinkamą mokyklą.

Įvairovė: Daugiau kaip 600 tūkstančių užsienio studentų kiekvienais metais atvyksta studijuoti į JAV aukštąsias mokyklas. Čia jūs sutiksite įvairių rasių, tautybių ir socialinių sluoksnių atstovų iš viso pasaulio.

Nauda: Studijos yra puiki investicija ateičiai. JAV aukštosiose mokyklose įgytas kokybiškas išsilavinimas atsiperka. Studijos JAV gali būti prieinamos visiems, nes kainos už mokslą ir pragyvenimą JAV e mokyklose skiriasi, be to, aukštosios mokyklos teikia įvairias stipendijas. Šeštame ir septintame knygos skyriuose rasite informaciją apie studijų kainas bei patarimus, kaip susirasti finansavimo šaltinius.

Lankstumas: Studentai turi galimybę rinktis iš daugybės studijų programų. Pradėję studijuoti vienoje, jie gali pereiti į kitą mokyklą. JAV yra įprasta stoti į bendruomeninę dvimetę kolegiją ir, baigus ją, tęsti studijas kitoje aukštojoje mokykloje. Informaciją apie bendruomenines kolegijas ir pereinamąsias studijas rasite trečiame ir dešimtame knygelės skyriuose.

Knygelės aūtuntame ir devintame skyriuose pateikiama informacija apie paraiškų pildymą, vienuoliktame skyriuje kalbama apie vizas. Dvyliktame skyriuje rasite patarimų apie gyvenimą JAV. Leidinio pabaigoje yra žodynėlis, kuris supažindins su terminais ir žodžiais, sutinkamais stojimo į aukštąsias mokyklas procese.

Akštųjų mokyklų pasirinkimas ir paraiškų pildymas pareikalaus jūsų pasišventimo, kruopštumo ir organizuotumo. Kiekvienoje šalyje yra EducationUSA informacijos centrai, kurių profesionalūs darbuotojai išklausys jūsų norus ir pasistengs jums padėti. Pasaulyje yra 450 centrų, teikiančių informaciją apie studijas JAV. Juose rasite informacinius leidinius apie JAV aukštąsias mokyklas, studijų programas, stojimo testus ir stipendijas. Daugelis centrų organizuoja švietimo ir mokslo parodas bei informacinius seminarus. Didžioji dalis informacijos pateikiama nemokamai, bet kai kurios paslaugos yra mokamos.

  • Pedagogika Referatai
  • 2013 m.
  • Jurka17
  • 73 puslapiai (18071 žodis)
  • Mokykla
  • Pedagogikos referatai
  • Microsoft Word 169 KB
  • Studijos Amerikoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Studijos Amerikoje. (2013 m. Kovo 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/studijos-amerikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:25