Studijos aukštojoje mokykloje, kaip profesinio tobulėjimo priemonė esė


Studijos aukštojoje mokykloje, kaip profesinio tobulėjimo priemonė.


Nuolatinis noras tobulėti ir pažinti save, bei aplinką, užima gana didelę mūsų gyvenimo dalį. Švietimas yra viena iš svarbiausių dalių siekiant palankesnių gyvenimo galimybių, didesnio darbo vietos pasirinkimo, aukštesnės padėties visuomenėje, suteikia ne tik profesinių, bet ir bendrų, gyvenimui reikalingų žinių. Aukštasis mokslas yra būtinas kiekvienam siekiančiam profesinio bei asmeninio tobulėjimo, norint įgyti ne tik teorines bet ir praktines žinias.

Tiek asmeninis, tiek ir profesinis tobulėjimas priklauso nuo mūsų gebėjimo atrasti prasmę ir tikslingumą viso to, ką mes darome, nuo suvokimo, kad viskas turi pasekmes, gebėjimo prisiimti atsakomybę už kiekvieną pasirinkimą, bei veiksmą. Manau, tiek asmeninis žmogaus gyvenimas, tiek profesinė jo veikla galėtų būti apibūdinama kaip žingsniavimas iš praeities į ateitį. Todėl prieš renkantis aukštąjį mokslą, kaip profesinio tobulėjimo priemonę, nereikėtų skubėti, nespausti savęs ir nepasiduoti spaudžiamam aplinkinių, turime labai gerai apgalvoti ir nuspręsti, ar tai ištiesų padės mums užaugti tam tikroje srityje, ar sugebėsime save ten realizuoti ir atskleisti geriausias savo savybes, ar tai nebus laiko švaistymas ir galėsime ištarti, jod radome tai, ko ieškojome.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (595 žodžiai)
  • Universitetas
  • Siga
  • Studijos aukštojoje mokykloje, kaip profesinio tobulėjimo priemonė esė
    10 - 8 balsai (-ų)
Studijos aukštojoje mokykloje, kaip profesinio tobulėjimo priemonė esė. (2016 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/studijos-aukstojoje-mokykloje-kaip-profesinio-tobulejimo-priemone-ese.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 02:11
×