Studijų darbų pristatymas


Įvadas. Studijų darbų pristatymo parengimas. Pristatymo elementai. Lentelių pateikimas pristatyme. Diagramų pateikimas pristatyme. Struktūrinių schemų pateikimas pristatyme. Pristatymo demonstravimas. Reikalavimai kalbėtojui. Rekomendacijos prieš pristatymą. Išvados. Literatūra.

Šiame darbe kalbėsime apie studijų darbų pristatymą, papasakosime kokių reikalavimų reikia laikytis, kad studijų darbo pristatymas būtų taisyklingas ir sklandus. Taip pat papasakosime, kokių dalykų reiketų vengti rengiant pristatymus auditorijai.

Ši tema yra aktuali viesiems studentams nes mes turime mokėti pagal visas taisykles parengti ir pristatyti savo studijų darbus. Taip pat kaip būsimi vadybininkai turime išmokti taisyklingai dėstyti savo mintis klausytojams.

Pristatinėjant studijų darbus labai svarbūs yra prezentacijos elementai. Dažniausiai rekomenduojami darbų pristatymo elementai yra šie:

Informacinė skaidrė į kurią įeina aukštosios mokyklos, fakulteto ir katedros pavadinimai, darbo pavadinimas ir rūšis, autoriaus vardas ir pavardė;

Svarbiausia studijų darbų pristatymo dalis - prezentacijos turinys. Dažniausia studijų darbų prezentacijai būna skiriama tik 7 - 10 minučių todėl yra svarbu darbo temą apibūdinti glaustai, sakiniu ar keliais, pateikti tik svarbias, sąsajų su darbu turinčias lenteles, paveikslėlius ir kitą vaizdinę medžiagą bei patariama pabrėžti tik tuos tyrimo rezultatus, kurie turi praktinę vertę. Patariama konspekto turinį pasakoti, o ne skaityti.

Tam, kad atlikto darbo prezentacija būtų aiški ir sudomintų klausytoją patariama į skaidres dėti kuo mažiau teksto, jei įmanoma jį pateikti punktais. Geriausia - vienoje skaidrėje tik viena mintis.

  • Lietuvių kalba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1183 žodžiai)
  • Kolegija
  • Samanta
  • Studijų darbų pristatymas
    10 - 7 balsai (-ų)
Studijų darbų pristatymas. (2015 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/studiju-darbu-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 12:10
×