Studijų proceso planavimas


Įvadas. Studentų studijų proceso planavimo, informacijos šaltinių ir tyrimo metodikos apžvalga. Studijų planavimo pagrindinių principų teorinė analizė. Planavimo esmė ir principai. Planavimo funkcijos. Strateginis planavimas. Sėkmingo laiko planavimas. Karjeros planavimas. Studentų studijų proceso planavimo kiekybinis tyrimas. KVK studentų studijų planavimo svarbos analizė. KVK studentų laiko planavimo analizė. Studentų ateities planavimo analizė strateginiu aspektu. KVK studentų požiūrio į karjeros planavimą analizė. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas. Priedas.

Temos aktualumas. Žmonės planuoja savo veiklą dienai, mėnesiui, metams ir t.t. Vėliau jie rūpinasi kaip tuos planus įgyvendinti. Po to įvertinama ir lyginama tai, kas padaryta, su tikslais bei uždaviniais, kurių ketina siekti. Toks kasdieninis darbas aprėpia ir visą žmogaus gyvenimo procesą. Taip yra ir studentų gyvenime, nes studentai atlieka daug užduočių bei darbų, todėl yra priversti planuoti. Planavimas jų studijų procese yra svarbus dar ir todėl, nes tik planuodamas studentas gali sėkmingai studijuoti bei įgyvendinti savo tikslus. Be to, planavimas yra logine prasme pirmas žingsnis vadyboje - pirma pagalvojame, paskaičiuojame, o paskui darome. Planavimą taip pat galime vertinti, kaip tikslų įgyvendinimo priemonę, nes kiekvienas žmogus turi žinoti ko ji siekia, o tada ieškoti kelių, kaip tuos tikslus pasiekti.

Problematika. Ar būtina planuoti studijų procesą? Kokią naudą tai suteikia studentams?

Darbo objektas. KVK studentų studijų proceso planavimas.

Darbo tikslas. Išanalizuoti studentų studijų proceso planavimą.

Uždaviniai:

1)Išanalizuoti studijų proceso planavimą teoriniu aspektu;

2)Ištirti KVK studentų studijų planavimo svarbą;

3)Išsiaiškinti kaip KVK studentai planuoja savo laiką;

4)Išnagrinėti ar studentai planuoja savo ateitį strateginiu aspektu.

5)Susipažinti su KVK studentų požiūriu į karjeros planavimą;

  • Microsoft Word 355 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (4295 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laurysa
  • Studijų proceso planavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Studijų proceso planavimas. (2014 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/studiju-proceso-planavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 15:01
×