Sudarykite knygų paaugliams penketuką


Sudarykite knygu penketuka. Sudarykite knygų paaugliams penketuką ir pagrįskite savo pasirinkimą. Knygų paaugliams penketukas. Kalbejimo planas knygų penketukas paaugliams. Literatūra. sudarykite knygų paaugliams penketuką ir pagrįskite savo pasirinkimą. Sudarykite knygu paaugliams penketuka ir pagryskite savo pasirinkima. Kalbejimo rašinys knygų penketukas paaugliams. Populiariausiu knygu penketukas paaugliams. Vaikystes knygos padariusios itaka pasauleziurai. Knygos paaugliams aprasymas.

Potemė: sudarykite knygų paaugliams penketuką.

Pirmoji knyga mano sąraše yra stephenie meyer „sielonešė“. Turbūt tiksliausiai šią knygą apibūdino pati jos autorė, pasakydama, kad „sielonešė“ – „tai mokslinė fantastika žmonėms, kurie nemėgsta mokslinės fantastikos. “ knygoje pasakojama apie „sielas“ – mažas, sidabru tviskančias būtybes, kurių egzistencijos pagrindas – taika. Kad galėtų išgyventi, „sielos“ turi įsikūnyti į gyvą organizmą. Keliaudamos po planetas ir jose sėdamos taiką, „sielos“ neaplenkia ir žemės planetos. Pagrindinė knygos veikėja, „siela“ klajoklė įkūnyjama į merginą vardu melani, kuri po šio proceso nepraranda sveiko proto ir mintimis susikalba su klajokle, ko paprastai būti tiesiog negali. Dviems protams esant viename kūne įvyksta keistas reiškinys – „siela“ ima gailėtis žmonių ir melani rodant kelią, merginos suranda būrėlį, sunkiomis aplinkybėmis išlikusių žmonių. Klajoklė pradeda nepaisyti savo prigimties ir visomis išgalėmis padeda būreliui būtybių, negalvodama apie save ir savo likimą. Knyga kiekvieną iš mūsų moko nepasiduoti vartotojiškos visuomenės nustatytoms gyvenimo ir mąstymo normoms, negalvoti vien apie savo gerbūvį ir būti pastabesniems ir dėmesingesniems mus supančiam pasauliui.

Antra knyga, kurią norėčiau rekomenduoti yra edmundo malūko „šiukšlyno žmonės“. Knyga pasakoja apie sunkią, iš vaikų namų pabėgusių mato ir gustės likimo dalią. Vaikai priversti gyventi šiukšlyne, maitintis tuo ką randa ir pardavinėti surinktą metalo laužą už centus, kurių nepakanka net būtiniausiems daiktams.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (917 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vardas
  • Sudarykite knygų paaugliams penketuką
    10 - 2 balsai (-ų)
Sudarykite knygų paaugliams penketuką. (2012 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/sudarykite-knygu-paaugliams-penketuka.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 07:49
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo