Sudarykite knygų penketuką paaugliams ir pagrįskite savo pasirinkimą.


Knygos paaugliams. Vertybės paauglių literaturoje. Kokias vertybes teigia paaugliu literatura. Knygu penketukas paaugliams. Idomiausios knygos paaugliams. Vaikystes knygos padariusios itaka mano pasauleziurai. Paaugliu literaturos vertybes. Paauglių literatūra. Paaugliu vertybes knygose. Knygos apie paauglių vertybes.

Kalbėjimo įskaita 2012m. Literatūra. Sudarykite knygų penketuką paaugliams ir pagrįskite savo pasirinkimą.

Šiais laikais vis daugiau žmonių tolsta nuo literatūros. Suaugę žmonės dažnai nebeturi laiko skaityti knygų. Dauguma jaunimo taip pat vis rečiau skaito knygas savo malonumui, dabar jas keičia visokios naujos technologijos, kompiuteris, televizorius ir šiaip viskokios pramogos. Dėl to knygom ir nebelieka laiko. Ir tai yra blogai, nes šiuolaikinis jaunimas, neskaitantis knygų, neugdo savo kultūros, dvasinių vertybių, vidinio pasaulio, jausmų. Todėl norėčiau kalbėti apie, mano manymu, gariausias knygas, skirtas jaunimui, kurios padeda suvokti ir vertininti savo emocijas, vidinį pasaulį, ugdančias dvasines vertybes bei knygas, kuriose gvildenamos sudėtingos paauglių problemos.

Viena iš tokių knygų tai melvino burgesso ,,heroinas‘‘ – labai aktuali šiuolaikiniam jaunimui knyga. Šioje knygoje pasakojamas kelių paauglių gyvenimas, jiems pabėgus iš namų, jų naivios mintys, noras gyventi laisvai. Šiais laikais vis daugiau paauglių tampa priklausomi nuo žalingų įpročių. Knygoje „heroinas‘‘ gali susipažinti su žiauria narokomanų kasdienybe, pasimokyti iš jų klaidų ir pamatyti narkotikų daromos žalos pasėkmes. Taip pat ši knyga man padėjo suprasti, kad kiekvienam žmogui svarbu turėti tvirtą šeimą, gerų draugų, žmogų, su kuriuo gali nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėti, tada net sunkiausios problemos gali išsispręsti. Taipogi manau, kad šioje knygoje iškeliamos problemos turėtų rūpėti ne tik paaugliams, bet ir visai visuomenei. Aš šią knygą vertinu kaip vieną iš geriausių knygų paauglių literatūroje.

Taip pat norėčiau kalbėti apie, mano manymu, tikrai vertą dėmesio j. K.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (690 žodžiai)
  • Mokykla
  • Monika
  • Sudarykite knygų penketuką paaugliams ir pagrįskite savo pasirinkimą.
    10 - 2 balsai (-ų)
Sudarykite knygų penketuką paaugliams ir pagrįskite savo pasirinkimą.. (2012 m. Vasario 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/sudarykite-knygu-penketuka-paaugliams-ir-pagriskite-savo-pasirinkima.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 17:03
×