Šukuosena kuodas iš sugarbanotų plaukų


Tauragės profesinio rengimo centras. Santrauka. Įvadas. Tikslai ir uždaviniai. Projektavimas. Šukuosenos analogai. Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos / ištekliai. Modelis prieš egzaminą. Darbo vieta. Konstravimas. Plaukų atsiskyrimas. Plaukų kempinės uždėjimas. Garbanojimas su plaukų žnyplėmis. Segtukų išėmimas. Garbanų išdėliojimas ant kuodo. Šukuosenos užbaigimas. Galutinis tikslas. Modelis po egzamino. Išvados.


Ilgai galvojau kaip atskleisti elegantišką pavasario nuotaiką. Kai pasirinkau technologinio brandos egzamino temą iškarto ieškojau tinkamo modelio tai šukuosenai padaryti, todėl, mano manymu - aukštas, didelis kuodas buvo puikus variantas. Šukuoseną dariau pagal sukurtą eskizą, tik savo šukuosenoje nepadariau laisvai krintančių sruogų priekyje, nes, mano nuomone, taip atrodo gražiau. Darbas pasisekė gerai, bei atitiko pagal nupieštą eskizą.

Mano pasirinkta technologijų brandos egzamino tema – šukuosena kuodas iš sugarbanotų plaukų. Šios šukuosenos išraiška noriu atskleisti kaip kuodas gali padaryti moterį elegantiška, bet tuo pačiu žavinčia ir paprastumu. Mano pasirinkimas toks, nes manau, kad plaukų kuodas buvo populiarus visais laikais – tai pasirinkimas, vertinančioms paprastumą ir eleganciją. Jį galima panaudoti: vestuvių, gimtadienio, šimtadienio, paskutinio skambučio proga, arba net įprastai dienai. Kuodas gali būti rišamas tiek viršugalvyje, tiek žemai, galima rinktis variantą be sklastymo arba su veidą įrėminančiomis laisvomis sruogomis.

Kadangi mano šukuosena yra kuodas, jį padariau kuo įdomesnį, kad jis pritrauktų dėmesį. Pasirinkti kokią šukuoseną padaryti buvo sudėtinga, įvairių pavyzdžių ieškojau žurnaluose ir internete. Apibendrindama galiu teigti, jog šukuoseną atlikau taip kaip ir tikėjausi, ji atrodė elegantiškai ir gražiai.

Prieš egzaminą naudojau keletą priemonių skirtingų firmų, tačiau pasirinkau būtent „FarmaVita“ ir „Framesi“, nes šios firmos priemonės profesionalios ir kokybiškos, tiko mano modelio plaukams.

  • Technologijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 4102 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (604 žodžiai)
  • Karolina
  • Šukuosena kuodas iš sugarbanotų plaukų
    10 - 2 balsai (-ų)
Šukuosena kuodas iš sugarbanotų plaukų. (2016 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/sukuosena-kuodas-is-sugarbanotu-plauku.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 20:22
×