Sulčių įmonės ir technologijos aprašymas


Įmonės aprašymas. Patalpų schema. Sulčių gaminimo technologija. Įmonės veikla. Pagrindiniai valdymo taškai. Pagrindiniai rizikos veiksniai gali būti. Rizikos veisnių analizė. Neatitikčių valdymas. Būtinosios programos.

Įmonė „Tanžirin“ įsikūrusi Kauno miesto rajone,Neveronyse.Šį įmonė priima ūkininkų uogas,vaisius,daržoves ir spaudžia iš jų sultis,taip pat pilsto į stiklinę tarą.Šias jau pagamintas ir supilstytas sultis gabena į smulkius ir didelius prekybos centrus,parduotuves.Stiklinę tarą pristato įmonė „Stiklita“.

Įmonė dirba 4 dienas per savaitę ( nuo pirmadienio iki ketvirtadienio ) 8.30 val. iki 16.30val. Darbuotojai turi 1 valandos pietų pertrauką,kurią gali išnaudoti ne per vieną kart dienos metu,o sau patogiomis pertraukomis atsižymint darbo korteles.

Produkcija priimama iš Kauno apskrities ūkininkų ūkių,tik su kokybės dokumentais (sertifikatais). “Stiklitos„ produkcija priimama taip pat su kokybės dokumentu .

Įmonėje dirba 10 darbuotojų. Įmonėje dirba direktorius,buhalterė,logistikos - reklamos vadybininkas,6 darbutojai ceche*,valytoja.

*Cecho darbuotojai skirstomi atsakomybėmis : 2 už vaisių laikymą,spaudyklos darbą,2 gamybos procesą,2 tarą,pilstymą.

  • Verslas Aprašymas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2014 m.
  • 6 puslapiai (795 žodžiai)
  • Simona
  • Sulčių įmonės ir technologijos aprašymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Sulčių įmonės ir technologijos aprašymas. (2014 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/sulciu-imones-ir-technologijos-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 11:53
×