Sulčių pakavimo technologija


Įvadas. Pakuotės medžiaga ir forma. Pakuotės dekoratyvinis apipavidalinimas. Produktų pakavimo tema šiomis dienomis aktuali daugeliui įmonių ir netgi pirkėjų. Pakuotės medžiaga ir forma 1/. Populiariausios pakuočių gaminimo medžiagos yra šios popierius (kartonasKiekvienai produktų grupei forma yra skirtingai svarbi. Atsižvelgiant į populiarias šių dienų temas. Pakavimo technologija. (technologinė schema i įranga) 1/. Išspaustos ir prafiltruotos sultys vamzdžiais teka į sulčių išpilstymo įrangą. Pakavimo technologinė schema. Sultims pakuoti naudojami 250ml - 2L butelių pakavimo aparatas (GOLDSANFasuotos produkcijos pakavimas į transportinę tarą. Pakavimo parinkimas priklauso nuo faktorių kaip paskirties vietos atmosferos sąlygos (temperatūrų pokyčiai. Panaudotos pakuotės utilizacijos technologija 1/. Siekiant sumažinti kartoninių atliekų kiekį. Iš TETRA PAK pakuočių perdirbimo gaunami popieriaus pluoštai. Siūlomos pakavimo technologijos pagrindimas. Kartoninės pakuotės turi daug unikalių savybių. Išvados. Apžvelgus pakuotės svarbą ir reikšmę šiandieniniame pasaulyje. Naudotos literatūros sąrašas.


Įvadas2. Pakuotės medžiaga ir forma3. Pakuotės dekoratyvinis apipavidalinimas4. Pakavimo technologija (technologinė schema ir įranga)5. Fasuotos produkcijos pakavimas į transportinę tarą6. Panaudotos pakuotės utilizacijos technologija7. Siūlomos pakavimo technologijos pagrindimas9. Išvados10. Naudotos literatūros sąrašas.

Produktų pakavimo tema šiomis dienomis aktuali daugeliui įmonių ir netgi pirkėjų. Tai turi didelę įtaką produkto kainai bei kokybės išlaikymui. Pakavimo pramonė nuolatos vystosi, galutinių vartotojų pageidavimai keičiasi, aplinkosaugos svarba auga, o prekių ženklų savininkai vis atkakliau kovoja dėl savo prekių vietos lentynoje. Vyksta įnirtinga kova visą dėmesį sutelkiant į sąnaudų efektyvumą ir kuo geresnę produkto kokybę. Todėl labai svarbu kiekvienam produktui pritaikyti optimaliausią, ir, netgi, individualią pakuotę.

Populiariausios pakuočių gaminimo medžiagos yra šios: popierius (kartonas), plastikas, stiklas. Kartoninės pakuotės turi daug vertingų savybių, kuriomis nepasižymi kitos pakavimo medžiagos: jos lengvos, sandarios, nepraleidžia dujų, drėgmės, kvapų, nedūžta, yra pigios. Todėl ši medžiaga tinka netgi sultims pakuoti.

Kiekvienai produktų grupei forma yra skirtingai svarbi. Pavyzdžiui, pirmo būtinumo maisto produktams pakuotės forma svarbi tiek, kad ji atliktų produkto apsaugojimo, gabenimo ir vartojimo patogumo funkciją. Šiuo atveju pasirenkamas TETRA PAK pakuotė, pasižyminti patogumu naudojant, apsauga nuo fizinių ir cheminių išorės veiksnių, taip pat prekė nesunkiai vartojama. Į TETRA PAK pakuotę sultys bus pilstomos pagal nustatytą norimą kiekį.

  • MS PowerPoint 3366 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1163 žodžiai)
  • Universitetas
  • Angelė
  • Sulčių pakavimo technologija
    10 - 2 balsai (-ų)
Sulčių pakavimo technologija. (2020 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/sulciu-pakavimo-technologija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 20:20
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo