Suleidimų skaičiavimas Techninių matavimų savarankiškas


Suleidimų skaičiavimas. Darbo tikslas išmokti apskaičiuoti skylės ir veleno ribinius matmenis, tolerancijas, suleidimą charakterizuojančius dydžius, užrašyti tinkamumo pakeičiamumui sąlygas, nubraižyti tolerancijų laukų schemas. Užduotis. Nustatyti, kurie suleidimai yra skylės ir veleno sistemoje, suleidimų cherakterį. Sudaryti ribinių nuokrypių, ribinių matmenų, tolerancijų, ribinių tarpelių ir ribinių įvaržų suvestinę lentelę. Nubraižyti ( M 1000 1 arba M 500 1) suleidimo su tarpeliu, su įvarža ir pereinamojo suleidimų tolerancijų laukų schemas. Suleidimai su ribiniais nuokrypiais. Darbo atlikimas. Suleidimo su tarpeliu tolerancijų laukų schema. Suleidimo su įvarža tolerancijų laukų schema. Pereinamojo (tarpinio) suleidimo tolerancijų laukų schema. Literatūra.

Darbo tikslas: išmokti apskaičiuoti skylės ir veleno ribinius matmenis, tolerancijas, suleidimą charakterizuojančius dydžius, užrašyti tinkamumo pakeičiamumui sąlygas, nubraižyti tolerancijų laukų schemas.

Duota: D = d = 80 mm; Rasti: Dmax; dmax; Smax;

ES = +74 μm = +0,074 mm; Dmin; dmin; Smin;

es = - 60 μm = -0,060 mm; ≥ Di ≥ ≥di ≥

ei = -106 μm = -0,106 mm; Nubraižyti tolerancijų laukų schemą.

Duota: D = d = 80 mm; Rasti: Dmax; dmax; Nmax;

ES = +74 μm = + 0,074 mm; Dmin; dmin; Nmin;

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (802 žodžiai)
  • Edvinas
  • Suleidimų skaičiavimas Techninių matavimų savarankiškas
    10 - 7 balsai (-ų)
Suleidimų skaičiavimas Techninių matavimų savarankiškas. (2015 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/suleidimu-skaiciavimas-techniniu-matavimu-savarankiskas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 15:58
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!