Šūnų vedžiojimo aikštelės įrengimas joniškio mieste


Šūnų vedžiojimo aikštelės įrengimas joniškio mieste.


Projektas „ŠŪNŲ VEDŽIOJIMO AIKŠTELĖS IRENGIMAS JONIŠKIO MIESTE“ bus pradėtas įgyvendinti 2016-01-01 dieną ir bus baigtas 2016-12-31 dieną, šį projektą planuoja įgyvendinti Joniškio miesto savivaldybė, kuri siekia, kad Joniškio mieste atsirastu šunų vedžiojimo bei dresiravimo aikštelė. Įrengtos aikštelės pagalbą bus galima netik dažniau išeiti su šunimis į gryną orą bet ir bendrauti su žmonėmis, saugoti bei tausoti savo miesto aplinka nuo šuniukų išmatų. Dauguma miestu jau turi tokias šunų vedžiojimo aikšteles, tačiau yra ir miestų kur šunis yra vedžiojami bet kur ir neauginantys šunų gyventojai yra nepatenkinti, kad šeimininkai nesusitvarko po šunų vedžiojimo vietos. Ši aikštelė bus įrengta viso miesto gyventojams, ant Joniškio savivaldybės žemės, kuri yra tuščias laukas ir toje vietoje yra daug vedžiojama šunų. Projekto galutinis tikslas, kad būtų pastatyta ir aptverta šunų vedžiojimo aikštelė kurioje bus įrengtos šiukšliadėžės šunų išmatos, suoliukai ir visa kita kas priklauso tokiom aikštelėms, tikimės, kad žmonės kurie augina šunis galės ilgiau džiaugtis tokia įrengta aikštele, dažniau išeis į lauką, bei gyvūnai dažniau bus vedami į šia aikštelę nei po kaimyno langais.

Projektas bus įgyvendinamas Šiaulių apskrityje, Joniškio mieste kuris yra tikrai didelis ir daugelis žmonių laiko šunis kuriems reikia ir dėmesio bei sporto. Norėdami užtikrinti, kad diduma šunų šeimininku tvarkingai prižiūrėtų augintinius šunis, juose vedžiotu tam skirtoje vietoje ir galėtų susitvarkyti po šuniuko atliktų gamtinių reikalų, reikėtu įrenti bent vieną tam skirta vietą. Šunų vedžiojom aikštelės dydis būtų 30x40 m2 dydžio būtu aptvertos neaukšta tvora, kieta arba žolės danga. Jose turi būti specialus inventorius, suolai, taip pat smėlio dėžės su smėlio atsargomis bei duobėmis kačių, šunų ekskrementams supilti. Aikštelės ir smėlio su ekskrementais dėžės bei duobės būtų dezinfekuojamos ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį. Įrengtos aikštelės būtų žymimos užrašu \"Aikštelė šunims vedžioti\" arba apvaliu ženklu, kurio mėlyname fone pavaizduotas baltas šuns siluetas. Aikštelėse būtų draudžiama vedžioti nepaskiepytus nuo pasiutligės, taip pat sergančius arba įtariamus sergant užkrečiamomis ligomis šunis. Šios aikštelės dėka miesto aplinka bus švaresnė, tvarkingesnė žmonės nelaikantis augintinių nesiskus, kad šunis teršia aplinką ir ne visada yra susitvarkoma po šuns padarytų gamtinių reikalų.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (2010 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raminta
  • Šūnų vedžiojimo aikštelės įrengimas joniškio mieste
    10 - 5 balsai (-ų)
Šūnų vedžiojimo aikštelės įrengimas joniškio mieste. (2016 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/sunu-vedziojimo-aiksteles-irengimas-joniskio-mieste.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 12:43
×