Šunų viešbučio verslo įvedimas į Švedijos rinką


Įvadas. Pristatymas. Situacija Lietuvoje. Šunų viešbučių apžvalga Švedijoje. Švedija. Geografija. Istorija. Politinė sistema. Ekonomika. Importas. Eksportas. Bendravimas. Verslo dovanos. Išvados. Šaltiniai.


Bendrovės veiklos tikslas - pelno siekimas, teikiant aukščiau paminėtas paslaugas. Įmonė siekia palengvinti šunų auginimą jų šeimininkams, kuomet šie yra išvykę ar paprasčiausiai negali skirti pakankamai laiko savo augintiniams dienos metu. Šiame viešbutyje vykdoma dienos centro veikla - šunimis pagal jiems sudarytą grafiką užsiima profesionaliai parengti šio centro darbuotojai, todėl šie visada bus laiku pamaitinti, pavedžioti, taip pat turės galimybę socializuotis su kitais šunimis. Tiesa, tam reikės atlikti elgsenos testą, o jo neišlaikiusiems augintiniams bus skiriamos dresūros pamokos. Už papildomą mokestį šeimininkams nereikės rūpintis ir augintinio skiepais ar kitomis sveikatos problemomis, kadangi šiame viešbutyje veiks nedidelis veterinarijos kabinetas, kuriame visada bus budintis veterinaras, todėl neteks nerimauti dėl augintinio sveikatos. Norintiems apkirpti, išmaudyti ar palepinti savo šuniukus, dienos metu veiks šunų kirpykla, kurioje šias paslaugas atliks savo sritį išmanantis specialistas. Taip pat viešbutyje veikia gyvūnų pervežimo paslauga, kai pagal susitarimą yra saugiai transportuojamas augintinis tam pritaikytuose narveliuose net ir ilgesnes distancijas.

Taigi, šiame šunų viešbutyje yra dauguma paslaugų, kurios šeimininkui leis jaustis ramiam ir užtikrintam paliekant savo augintinį dienos metu ar ilgesniam laikui.

Šiuo metu Lietuvoje gyvūnų apgyvendinimo ir dienos centro paslaugas teikia apie 15 įmonių. Didžiausia koncentracija yra šalies centrinėje dalyje, Kaune, taip pat Vilniuje. Kiek mažiau tokių įstaigų yra Klaipėdoje, tačiau po vieną yra įsikūrę net ir mažesniuose miestuose, kaip Šiauliai, taip pat Trakuose ir Ukmergėje. Taigi, nors šių paslaugų teikėjų Lietuvoje yra nemažai, vis dėlto dienos užimtumo centrų augintiniams yra daugiau nei pačių viešbučių. Taip pat, dažniausiai ilgesniam periodui priimančios įstaigos, viešbučiai neturi dienos užimtumo centrų, kas būtų labai patogu tiek augintiniui, tiek šeimininko atžvilgiu.

  • Microsoft Word 68 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1579 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aurelija
  • Šunų viešbučio verslo įvedimas į Švedijos rinką
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Šunų viešbučio verslo įvedimas į Švedijos rinką. (2021 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/sunu-viesbucio-verslo-ivedimas-i-svedijos-rinka.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:07
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo