Šunų viešbučio verslo planas


Verslo planas gyvunu viesbutis. Trumpas aprašymas apie šunų viešbutį. Verslo planas gyvunu viesbuti. Sunu viesbutis verslas. Sunu marketingo planas. Pagal europos parama sunu viesbutis. Sunu kirpykla verslo planas. Verslo ideja gyvunu viesbuciui. Europos sajungos parama sunu viesbucio kurimui. Sunu viesbucio planai.

Verslo plano santrauka. Verslo idėja. Rinka ir konkurencija. Rinkodara ir pardavimas. Verslo organizavimas. Valdymas ir darbuotojai. Įgyvendinimas. Rizika ir galimybės. Finansų planas ir finansų strategija.

Reikia 10 mln. litų, kad daugumos žmonių problemos dėl gyvūnų laikymo būtų išspręstos. Šiauliuose per daugelį metų dar neįsikūrė nei vienas patikimas šunų viešbutis. Radus tinkamą vietą, pastačius reikiamą pastatą bei jį įrengus, žmonės čia galėtų palikti savo augintinius dienai, parai, kelioms dienoms ar tiek kiek jiems reiktų už tikrai priimtiną kainą 15-35 litus per parą. Jų šunys būtų pamaitinti, prižiūrėti, o esant butinybei pagydyti veterinarijos specialisto. Taip pat klientai už papildomą mokestį galėtų palepinti savo keturkojus draugus baseino, kirpėjo ar stilisto procedūromis. Nepaklusniems šunims būtų skirtos dresavimo pamokėlės.

Viešbutis dirbtų visą parą, todėl augintinį būtų galima atvešti bet kuriuo paros metu. Čia klientą pasitiktų tuo metu dirbanti administratorė.

Numatomas visų statybos bei patalpų rengimo darbų baigimas – 2010 m. I ketvirtyje.

Numatomi finansavimo šaltiniai: Europos sąjungos parama, banko paskola, savininkų savos lėšos, privatūs investitoriai.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (2452 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Šunų viešbučio verslo planas
    9.7 - 3 balsai (-ų)
Šunų viešbučio verslo planas. (2012 m. Spalio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/sunu-viesbucio-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 16:12
×
102 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo