Suoliuko darymas


Suoliuko darymas.

Produkto analizė - Technologinis procesas.Trumpai, suprantamai aprašykite prekės gamybos technologinius procesus ar paslaugos teikimo procesus.

Kaip ateidavom su draugais į technologijų pamokas. Pastoviai tekdavo stoviniuoti prie durų ir laukti, kol mokytojas ateis, nebūdavo kur atsisėsti. Su draugais pradėjome šnekėti, kad reikia suoliukų. Pasakėme, mokytojui, kad kaip ateiname nėra kur atsisėsti. Su mokytoju pradėjome daug diskutuoti, ką čia padarius. Ir galiausiai mokytojas pasiūlė pasidaryti patiems suoliukus, kad turėtumėm kur atsisėsti. Pradėjom daug galvoti, ieškoti pavyzdžių norėjosi pasigaminti gaminį su mažomis sąnaudomis. Ieškojau informacijos pavyzdžių, kaip būtų galima padaryti suoliuką. Ir ieškodamas radau gan paprastą pavyzdį su mažomis sąnaudomis iš „euro“ palečių. Pasidomėjom daugiau su mokytoju pažiūrėjom, kad galima padaryti suoliuką su sėdmaišiais. Aptaria kaip jis atrodytų pradėjome, pradėjome įgyvendinti šį projektą.

Domėjomės kokių medžiagų gali prireikti. Tai yra euro paletės, nerti bei austi maišai, impregnantas, vežimėlių ratukai, medžio antiseptikas, polistirolo susmulkintos atraižos paverstos į granules. Euro paletes gavome iš statybininkų, kurie dirbo ir tvarkė mūsų mokyklą. Austus tinklinius maišą ir sintetinius maišus, bei susmuklintus polistirolo atraižas paverstas į granules įsigijome iš „Senukų“ prekybos centro. Vežimėlio ratukus ir medžio antiseptiką pirkome iš statybinių medžiagų parduotuvės „Ermitažas“. Susipirke medžiagas pradėjom dirbti ir įgyvendinti šį projektą.

  • Microsoft Word 1119 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (824 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Maandrius
  • Suoliuko darymas
    10 - 8 balsai (-ų)
Suoliuko darymas. (2015 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/suoliuko-darymas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 17:00
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo