Suomijos transporto sistema


Suomijos transporto sistema. Suomija. Geografija. Ekonomika. Partneriai. Suomijos transportas. Pietūs. Pagrindinės automagistralės. Geležinkeliai. Geležinkelio tinklas. Traukinių greičiai. Sm3 Pendolino. Sm6 Allegro. Vandens transportas. Turku uostas. Oro transportas. Helsinkio oro uostas. Nord Stream. Šaltiniai.

Helsinkis-Virolahtis(Rusijos pasienis). Kelio ruožas priklauso IX Europos transporto koridoriui (Helsinkis-Sankt Peterburgas).

Žalia spalva – krovinių ir keleivių srautai Oranžinė spalva – tik krovinių srautai.

Suomių greitasis elektrinis traukinys. Buvo gaminamas italų Fiat koncerno nuo 1996 iki 2005 metų. Iš viso jų yra 18vnt. Aptarnauja didžiausius Suomijos miestus ir jų gyventojus.

Naujesnė Pendolino traukinio versija. Važinėjanti maršrutu Helsinkis-Sankt Peretburgas. Buvo gaminamas nuo 2009 iki 2011 metų. Iš viso buvo pagaminta 4vnt.

Iš Helsinkio uosto vyksta įvairių kompanijų keltai į Taliną ir Stokholmą. Bendrovės „Finnlines“ keltai dar plaukia į Gdynę (Lenkija) ir Travemiundę (Vokietiją), o „Tallink“ – į Rostoką.

Iš Turku uosto dažniausiai vykstama į Stokholmą.

Helsinkio tarptautinis oro uostas aptarnauja daugiausiai žmonių tarp Suomijos oro uostų, apie 13,5 mln. žmonių per metus.

Per šį oro uostą praskrenda 90% tarptautinių Suomijos oro reisų. Helsinkio oro uostas priima lėktuvus iš daugiau nei 30 aviakompanijų.

  • MS PowerPoint 10372 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (589 žodžiai)
  • Nikita
  • Suomijos transporto sistema
    10 - 6 balsai (-ų)
Suomijos transporto sistema. (2015 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/suomijos-transporto-sistema.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 12:41
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo