Surenkamieji ir monolitiniai gelžbetoniniai gaminiai


Statybinės medžiagos. Savarankiškas darbas. Surenkamieji ir monolitiniai gelžbetoniniai gaminiai Įvadas  Gelžbetonio istorija  Konstrukcija ir panaudojimas Surenkamasis gelžbetonis Monolitinis gelžbetonis Išvada. Įvadas. Gelžbetonis - Betonas, armuotas plienine armatūra. Gelžbetonio konstrukcijos Surenkamosios Monolitinės Mišriosios. Gelžbetonio istorija. Nors betonas žinomas. Konstrukcija. Būtina, kad betonas ir armatūra gerai sukibdami sudarytų vientisą sistemą. Panaudojimas. Gelžbetonis – viena populiariausių statybinių medžiagų. Surenkamasis gelžbetonis. Šiluma ir ekonomiškumas Greita ir paprasta statyba Saugumas ir ilgaamžiškumas. Pagrindiniai pastatų iš surenkamo gelžbetonių plokščių privalumai. Inertiškas vidinis betono sluoksnis žiemą kaupia šiluminę energiją. Mechaninis atsparumas apsaugo nuo atsitiktinio apgadinimo. Ugniaatsparumas nuo 60 iki 180 min užtikrina pastato saugumą ir stabilumą gaisro atveju. Monolitinis gelžbetonis. Monolitinių konstrukcijų privalumas – jas galima padaryti mažesnes, t. Tačiau ir naudojant surenkamąsias gelžbetonio konstrukcijas. Tiek monolitiniai tiek surekamieji gelžbetoniniai gaminiai yra plačiai naudojami statybos darbuose.


Įvadas  Gelžbetonio istorija  Konstrukcija ir panaudojimas Surenkamasis gelžbetonis Monolitinis gelžbetonis Išvada.

Šiluma ir ekonomiškumas Greita ir paprasta statyba Saugumas ir ilgaamžiškumas.

Tiek monolitiniai tiek surekamieji gelžbetoniniai gaminiai yra plačiai naudojami statybos darbuose. Renkantis reikia atsižvelgti į poreikius, kainą, statybos darbų trukmę. Šiuo metu, surenkamieji gelžbetoniai gaminiai yra ypač populiarus, kadangi statyba greita, kokybiška bei pigesnė.

  • MS PowerPoint 1152 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (624 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deividas
  • Surenkamieji ir monolitiniai gelžbetoniniai gaminiai
    10 - 1 balsai (-ų)
Surenkamieji ir monolitiniai gelžbetoniniai gaminiai. (2018 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/surenkamieji-ir-monolitiniai-gelzbetoniniai-gaminiai.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 25 d. 15:48
×