Surenkamųjų konstrukcijų montavimas


Praktinis darbas nr. Surenkamųjų konstrukcijų montavimas užduotis. Montavimo darbų kiekių skaičiavimas. Darbo sąnaudų , medžiagų ir mechanizmų poreikių skaičiavimas. Darbo sąnaudų ir mechanizmų poreikių skaičiavimas. Normatyvų pagrindimo šifras Darbų ir procesų pagrindimas Darbų apimtis Darbo sąnaudos žm. Mechanizmų sąnaudos maš. Visam darbui žm. Visam darbui Maš. Kalendorinio montavimo darbų vykdymo grafiko sudarymas. Kalendorinis darbų vykdymo grafikas. Montavimo darbų vykdymo schemos aprašymas. Montavimo darbų schema. Montavimo krano parinkimas.


Apskaičiavus montavimo darbų visus kiekius apskaičiuoju darbo sąnaudas ir mechanizmų poreikius. Iš normatyvinių dokumentų parenku darbų pobūdį atitinkančius darbo kodus, kuriuose yra norminės mašinų ir žmogaus valandos.

Mechanizmai – 6,2 maš. h : 8 – 0,775 maš. pam.

Mechanimų valandos prilygsta krano valandoms, kadangi joks kitas mechanizmas nebus naudojamas.

Darbininkų ar mechanizmų skaičių (10) ir pamainas (11) parenku atsižvelgdamas į darbų kiekius, jei apimtys nėra dideli parenku po vieną darbininką ar mechanizmą. Kai mašinų pamainos yra didesnės nei žmogaus darbo dienos, renkuosi darbų atlikimo trukmei mechanizmus. Į 12 poziciją įrašau normines sąnaudas (5 ar 8 poz.) padalinus iš darbininkų (10) ir pamainų (11) skaičių sandaugos.

Darbų įvykdymą procentais paskaičiuoju: iš žmogaus darbo dienos bei norminės mašinų pamainos (12) dalinant iš priimtų (13) ir dauginant iš 100 % ir įrašau į 14 poz.

Apskaičiuotąsias sąnaudas atitinkamai 6 ar 9 pozicijas gaunu atvirkštiniu būdu: 13 poziciją dauginant 10 ar 11 pozicijų sandaugos.

Paskaičiavęs priimtas mašinų ir žmonių darbo dienas gaunu, kad montavimo darbai užtruks 1,75 darbo dienas. Sudariau darbo dienų grafiką kiekvienam darbų etapui.

Atstumai tarp pastato ašių 1-5 yra 16,25m, ir tarp A-D 9,2m.

Visi montavimo darbai bus atliekami su krano pagalba. 2 darbuotojai prie plokščių galų, 1 prikabinėja plokštes.

  • Microsoft Word 454 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (879 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gytis
  • Surenkamųjų konstrukcijų montavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Surenkamųjų konstrukcijų montavimas. (2019 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/surenkamuju-konstrukciju-montavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 15:50
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo