Susipažinimas su grandinių modeliavimu laboratorinis


Laboratorinis darbas susipažinimas su grandinių modeliavimu. Darbo tikslas. Teorinės ir praktinės užduočių rezultatai. EWB elementų panelio rinkinys. Darbo išvados.


kondensatorius, rezistorius, induktyvumo ritė yra basic grupėje; baterija – sources; diodas – diodes; dvipolis ir vienpolis tranzistoriai - transistors; voltmetras, ampermetras – indicators; multimetras, oscilografas, dažninių charakteristikų matuoklis – instruments; nuolatinės įtampos šaltinis – sources, funkcinis generatorius – instruments.

Išmatuoti ir apskaičiuoti rezultatai šiek tiek skiriasi, nes matavimų metu buvo įskaityti matavimo prietaisų parametrai (ampermetro varža nelygi nuliui, o voltmetro varža nelygi begalybei), o apskaičiuojant gaunamas rezultatas yra lygus rezultatui, kurį gautume matuodami idealiaisiais matavimo prietaisais (ampermetro varža būtų lygi nuliui, o voltmetro varža būtų begalinė).

Išmatuota įtampa yra vidutinė kvadratinė (efektinė) vertę.

4. Susipažinimas su EWB signalų šaltiniais ir virtualiuoju oscilografu:

Oscilogramoje vaizduojamas dviejų sinusinių signalų vaizdas. Oscilogramos pagalba galima nustatyti signalo formą, amplitudinę vertę, signalo įtampos vertę bet kuriuo laiko momentu, signalo periodą, kurio pagalba galima apskaičiuoti signalo dažnį, pirmojo ir antrojo signalo įtampų skirtumus bet kuriuo laiko momentu.

  • Elektronika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 96 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (541 žodžiai)
  • Mantas
  • Susipažinimas su grandinių modeliavimu laboratorinis
    10 - 2 balsai (-ų)
Susipažinimas su grandinių modeliavimu laboratorinis. (2016 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/susipazinimas-su-grandiniu-modeliavimu-laboratorinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 10:34
×