Susisiekimo sistemos kursinis


Aiškinamasis raštas. Kursinis projektas. Alytaus rajono žemėlapis. Automobilių diagramų sudarymas. Krovinių ir keleivių pervežimo apimčių skaičiavimas. Alytaus susisiekimo automobilių eismo kartogramos sudarymas. Transporto mazgų (automobilių kelių sankryžų) projektavimas. Automobilių kelių pralaidumo pagal kelių parametrus skaičiavimas. Transporto susisiekimo sistemos sąveikos punktų projektavimas. Krovinių pervežimo racionalios sistemos projektavimas. Kelio dangos racionalios konstrukcijos parinkimas. Naudojamos literatūros sąrašas. Išvados.

Skaičiuoju kelio Alytus-Vilnius einančio per Daugų miestelį, pralaidumą.

Gamyklai projektuoti iš techninės literatūros susirandu visus duomenis apie ABG: sudedamosios dalys, tinkamos vietovės jai projektuoti ir kt.

Poilsio aikštelės projektuojamos pasirinktoje vietoje. Braižau tris aikšteles, iš kurių viena ilgalaikio stovėjimo, kita – trumpalaikio ir paskutinė gražaus vaizdo.

Krovinių pervežimo racionalią sistemą projektuoju pagal galimybes, nekeičiant transporto statinių vietos. Projektuoju taip, kad sumažėtų kelio ilgis bei transporto priemonių darbas, bei atsižvelgiant į tai, kad kelias eitų ne per gyvenvietes ir apsaugotų nuo oro užterštumo.

Projektuoju kelio dangos konstrukciją taip pat keliui su didžiausiu intensyvumu Alytus-Vilnius. Projektavimui dangos klasė ir kiti duomenys parenkami iš normų ir pagal kelio kategoriją.

Visi brėžiniai nubraižyti A4 formato lapuose. Jie nubraižyti reikiamu masteliu, kuris skirtingas kiekvienam brėžiniui, siekiant vaizdumo bei aiškumo.

Kursinio projekto pabaigoje pateiktos išvados bei naudotos literatūros sąrašas

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 85 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (3345 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giedrius
  • Susisiekimo sistemos kursinis
    10 - 3 balsai (-ų)
Susisiekimo sistemos kursinis. (2013 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/susisiekimo-sistemos-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 16:58
×