Sutirštintas pienas


Kondensuoto pieno galiojimo laikas. Saldinto sutirstinto pieno technologija.

Sutirštintas pienas. Kas yra sutirštintas pienas? Tai gaminys, gaunamas pašalinus dalį vandens iš nenugriebto. Sutirštinto pieno rūšys. Saldintas sutirštintas pienas Saldintas. Sutirštinto pieno technologija. Nesaldintas sutirštintas pienas – sutirštintas pienas. Į sterilizuotą kondensuotą pieną nededama cukraus. Saldinto sutirštinto pieno gamybos technologijos proceso schema. – Dvikorpusinis. Majaro reakcija – šios reakcijos metu į pieno konservus įsijungia laktozė. Pokyčiai. Sutirštinto pieno fasavimo būdai ir galiojimo laikas. Gaminamas 8 % riebumo iš natūralaus pieno ir cukraus. Fasuojama į įprastas. Galiojimo laikas skardinėse 0-15°c 18 mėn. FASUOJAMA Į įprastas skardines. Gaminamas 4 %, 7,8 % ir 8,1 % riebumo. FASUOJAMA Į įprastas skardines - 320 g arba 410 g. Įvairių skonių galimybės. FASUOJAMA Į įprastas skardines - 397 g. Nenugriebtas sutirštintas pienas. Pagamintas iš aukščiausios kokybės karvės pieno vakuuminio išgarinimo būdu. Sutirštinto pieno gamybos įranga. Sutirštinto pieno proceso linija. Sterilizatorius. Skardinių uždarymo mašina. Gamybos naujovės. Sutirštintas pienas maišeliuose. Ačiū už dėmėsį!

Saldintas sutirštintas pienas Saldintas sutirštintas pienas su kava Saldintas sutirštintas pienas su kakava Nesaldintas sutirštintas pienas Karamelizuotas saldintas sutirštintas pienas Rududu Nenugriebtas sutirštintas pienas.

1 – Dvikorpusinis vakuuminis garinimo aparatas 2 - Homogenizatorius 3 – Plokštelinis šaldytuvas 4 – Laktozės ruošimo rezervuaras 5 – Kristalizatorius 6 – Fasavimo į skardines dėžutes automatas 7 – Aseptinio fasavimo automatas 8 – Laikymo kamera.

Gaminamas 8 % riebumo iš natūralaus pieno ir cukraus.

FASUOJAMA: Į įprastas skardines -397 g. Į skardines lengvai atidaromais dangteliais su „ausele“ - 385g. Taroje “„Fluid Bag” po 1000 kg.

Gaminamas 4 %, 7,8 % ir 8,1 % riebumo.

2009 metų lapkritį FrieslandCampina pirmoji pasaulyje pristatė sutirštintą pieną patogiose maišeliuose. Viename maišelyje yra 35 gramai, tai tiek, kiek reikalinga vienam puodeliui arbatos ar kavos.

Siekiama sukurti tokius pakelius, kurie būtų vadinami VIENO LAŠO, ir pakuotė atrodytų tarsi lašas. Pakuotė būtų netik išvaizdi bet ir patogiau iš tokios formos išpilti pieną, to siekia DMK (Vokietijos didžiausia pieno kompanija).

  • Chemija Skaidrės
  • MS PowerPoint 2656 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (508 žodžiai)
  • Ive
  • Sutirštintas pienas
    10 - 4 balsai (-ų)
Sutirštintas pienas. (2014 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/sutirstintas-pienas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 02:52
×