Sutrumpinta Maiklo Džeksono biografija


Michael Jackson Maiklas Džeksonas MJ Karjera. Maiklo Džeksono Gyvenimas. Faktai apie mj.


Maiklas Džeksonas gimė 1958 metais rugpjūčio 29 dieną Indianoje, Garyje ( gary indiana ). Jis augo didelėje šeimoje ,turėjo 3 seseris ir 5 brolius ir tėvus Katherine ir Joe (MJ buvo septintas gimęs iš vaikų ). Kai Maiklui suėjo 5-eri metai jo mama Katherine pastebėjo, kad Maiklas gerai dainuoja ir šoka, todėl įkalbėjo Joe paklausyti Maiklo dainavimo. Joe paklausė kaip Maiklas dainuoja, ir nuo to laiko Maiklas pradėjo koncertuoti su Jackson 5 grupe. Jackson 5 grupėje buvo 4 jo broliai ir jis pats. Jie koncertavo savo miestelyje, o po to ir visoje šalyje. Pirmieji Maiklo hitai ‘‘Got to Be There‘‘ ir ‘‘Ben buvo išleisti ‘‘Motown‘‘ studijoje kai jam buvo 13-lika metų .

1978 metais Maiklas paliko grupe ,o po metu jis isleido savo pirmaji albuma ‘‘Off The Wall‘‘ . 1982 metais MJ isleido nauja albuma ‘‘Thriller‘‘,

Maiklas išleido daug žinomų albumų kurių iki šių dienų dar niekas neaplenkė, o ‘‘Thriller‘‘ albumas yra perkamiausias albumas iki šių dienų.

‚‘‘Bad‘‘,‘‘Black or White‘‘,‘‘Smooth Criminal‘‘,‘‘Scream‘‘,‘‘Childhood‘‘ir daugelis kitų.

/Dabar Maiklas yra žinomas kaip MJ arba kaip Pop Karalius. Jis paliko didele zyme Pop, R&B ir Pop rock muzikos kultūros pasaulyje. Dabar į jį lygiuojasi daug žymių dainininkų ir šokejų (įžymybių).

  • Microsoft Word 2311 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (873 žodžiai)
  • Kamile
  • Sutrumpinta Maiklo Džeksono biografija
    10 - 2 balsai (-ų)
Sutrumpinta Maiklo Džeksono biografija. (2016 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/sutrumpinta-maiklo-dzeksono-biografija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:37
×