Sutrumpinto ir greitesnio mokymo pagrindai


Pedagogikos pagrindai skaidres. Dailes ugdymo pagrindai. Komenskis darbai skaidres.

Kas trukdė mokyklos darbą? Saulės pavyzdžiu paseksime, jei. Kaip gali pakakti vieno mokytojo bet kokiam mokinių skaičiui? Kaip tai padaryti? Svarbiausias mokytojo uždavinys:. Dėmesį pritrauks ir palaikys jeigu:. Kaip padaryti, kad visi mokytųsi iš vienodų knygų? Kaip tai įgyvendinti? Kaip padaryti, kad tuo pačiu laiku visi mokykloje dirbtų tą patį darbą? Kaip tai įgyvendinti? Kaip padaryti, kad viskas būtų dėstoma vienu metodu? Kaip keliais žodžiais padaryti suprantamus daugelį dalykų? Kaip sutvarkyti, kad vienu žygiu padarytume dvigubą ar trigubą darbą? Kaip palengva viską pasiekti? Kaip pašalinti nereikalingą gaištą ir kaip jo išvengti?

Nebuvo nustatyta ką mokiniai turi išeiti per metus, mėnesį, dieną; Nebuvo nurodyti keliai, kurie vestų prie tikslo; Tai, kas gamtoje sujungta, buvo einama ne kartu, o atskirai; Buvo mokomasi atskirų ištraukų;.

Imta sekti danguje šviečiančia saule. Nors ji atlieka sunkų darbą, tačiau jos visiems pakanka.

Viskas bus dėstoma nuodugniai, trumpai ir aiškiai; Visa, kas siejasi dėstant nebus išskirta; Viskas bus einama nenutrūkstama grandine, kad šios dienos pamokos sutvirtintų vakarykščias; Kas nenaudinga, bus iš visur pašalinta.

Mokytojas gali pasitelkti pagalbininkus (dekurionus); Mokinių suskirstymas į būrius (po 10) ir kiekvienam būriui skirti prižiūrėtojai; Jie niekada nemokys po vieną, bet visus kartu ir vienu metu.

Pasistengs duoti kas įdomu, naudinga; Kiekvieno darbo pradžioje sudomins mokinius, patraukliai pristatydamas eisimąjį dalyką; Jei stovės aukštesnėje vietoje ir turės visus akyse; Jei žadins smalsumą visur, kur tik galima;.

Jei karts nuo karto pertrauks aiškinimą ir paklaus: “ Tu arba tu ką aš dabar pasakiau? Pakartok tą sakinį” Jei vieną paklausei ir jis nežino klausk antrą, trečią, reikalauk atsakymo nekartodamas klausimo; Klausti visą klasę, geriausiai atsakiusį pagirti visų akyse; Pasibaigus pamokai, leisti mokiniams patiems klausti mokytojo, ko tik jie nori.

Knygas pagal lengvumo, nuodugnumo ir trumpumo dėsnį reiks sudaryti visoms mokykloms, ir jos turės viską išdėstyti nuodugniai, pilnai ir tiksliai. Todėl jos turi būti parašytos dialogais, nes:.

  • MS PowerPoint 338 KB
  • 2016 m.
  • 31 puslapis (671 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Sutrumpinto ir greitesnio mokymo pagrindai
    10 - 3 balsai (-ų)
Sutrumpinto ir greitesnio mokymo pagrindai. (2011 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/sutrumpinto-ir-greitesnio-mokymo-pagrindai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 14:45
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo