Sutuoktuvių draudimas


Sutuoktuvių draudimas. ??? Kodėl klaustukai? atrodo aktuali tema, tačiau aktualios informacijos Lietuvoje nerasta. Citata iš straipsnio. “Jei norite apsaugos Gyvybės draudimas gali būti pasirenkamas. Praktika užsienyje. JAV sutuoktuvių draudimas. Švedijos sutuoktuvių draudimas Jis apsaugo jaunavedžių finansines investicijas. Išvados. Nors Lietuvoje apie sutuoktuvių draudimą informacijos nėra.


??? Kodėl klaustukai? atrodo aktuali tema, tačiau aktualios informacijos Lietuvoje nerasta... Gyvybės draudimo šakai priskiriamas sutuoktuvių ir gimimo draudimas, šio draudimo atveju išmoka sumokama vaiko gimimo arba vestuvių atvejais, tačiau jis nedetalizuojamas... Pasene žmonių komentarai, kad tai sovietinis palikimas, kai tėvai apdrausdavo savo vaikus, kaupiamuoju sutuoktuvių draudimu, o jiems sukakus 18 metų galėdavo pasiimti išmokas. Aktualios teismų praktikos dėl sutuoktuvių draudimo nėra. 2006 m. Lietuvos žiniose, ekonomikos skiltyje, rastas straipsnis “Būdų kaupti pinigus daug, tereikia pasirinkti tinkamą”.

JAV sutuoktuvių draudimas ir iškiriami 5 svarbus faktoriai dėl ko žmonės naudojasi šiuo draudimu: 1) Kai kyla problemų su tiekėjais( draudimas sumoka 30 proc. vestuvių draudimo išmokos, dėl problemų kilusių su vestuvių planuotojais ir organizatoriais); 2) Kai kažkas susižeidžia( kadangi yra tikimybė, kad per vestuves gali atsitikti nelaimingų atsitikimų, kai žmonės susižeidžia, o jaunieji netaptu atsakingi už įvykį, sudaromas vestuvių atsakomybės draudimas); 3) ekstremalus oras (jei per vestuves kyla audra ir vestuvės neįvyksta, tuomet draudimo kompanija išmoka išmoką); 4) sveikatos problemos šeimoje (tai artimujų draudimas, jei kas susirgs ir reiks atšaukti vestuves); 5)sugadinti arba pradinge drabužiai (jie visada įtraukiami į draudimo polisą). Bet nėra čia ko stebėtis, nes čia Amerika, pas juos tokia sistema, kai net ant elektros jungiklio užrašas “Nevalgoma”

  • MS PowerPoint 33 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (578 žodžiai)
  • Kolegija
  • Onute
  • Sutuoktuvių draudimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Sutuoktuvių draudimas. (2017 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/sutuoktuviu-draudimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 12:05
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo