Suvalkiečiu etnografiniai valgiai


Suvalkiečių etnografiniai valgiai. Projektavimas. Idėjų paieška - suvalkija. Suvalkietiškų patiekalų įvairovė. Analogų analizė ir apibendrinimas. Produktai reikalingi baigiamojo darbo produktui gaminti. Perlinių kruopų sriubos su džiovintais baravykais grafinis vaizdas. Produktai reikalingi baigiamojo darbo produktui gaminti. Suvalkietiškos dūdelės grafinis vaizdas. Produktai reikalingi baigiamojo darbo produktui gaminti. Narstukų grafinis vaizdas. Darbo priemonės. (įrankiai). Higienos taisyklės. Išvados. Literatūra. AČIŪ UŽ DĖMESĮ ! .


Tradiciniai suvalkiečių patiekalai Tradiciniai rūbai Tradicinės dainos Suvalkiečių mityba Suvalkiečių pasididžiavimas .

Narstukai Suvalkiečių kiaušinienė su varške Suvalkiečių dūdelė Bulviniai blynai su morkomis Spurgos pavakariams (kropeliai) Juka Suvalkietiškas kastinys Barščiai su auselėmis.

Barščių sriuba Perlinių kruopų sriuba su vištiena Pertrinta kruopų sriuba su spirgučiais Bulvių plokštainis su vištiena Aštri bulvių sriuba Bulvių sriuba su sūriu Bulvių plokštainis Bulviniai blynai su jautiena.

Egzamino baigiamąjam darbui pasirinkau: perlinių kruopų sriubą su džiovintais baravykais, suvalkiečių dūdelę ir narstukus. Šiuos patiekalus pasirinkau, kadangi jie nėra labai brangūs ir gan skurdūs produktais. Tai atspindi posakį apie suvalkiečius, jog jie yra skupūs žmonės. Šie patiekalai yra labai skanūs, sotūs ir lengvai paruošiami.

Produktai reikalingi baigiamojo darbo produktui gaminti (1).

Perlinių kruopų sriubai su džiovintais baravykais: Perlinės kruopos, 1 stiklinė; Kiaulienos sultinys, 1,5l.; Džiovinti baravykai, 2-3 vnt.; Morka, 1vnt.; Svogūnas, 1vnt.; Druska; Lauro lapai; Aliejus.

Produktai reikalingi baigiamojo darbo produktui gaminti (2).

Produktai reikalingi baigiamojo darbo produktui gaminti (3).

  • Kulinarija Skaidrės
  • MS PowerPoint 8930 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (513 žodžiai)
  • Mokykla
  • Solveiga
  • Suvalkiečiu etnografiniai valgiai
    10 - 11 balsai (-ų)
Suvalkiečiu etnografiniai valgiai. (2016 m. Birželio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/suvalkieciu-etnografiniai-valgiai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:08
×