Suvalkų sutartis


Ese suvalku sutartis. Suvalkų sutartis mackiewicz. Suvalku sutartis konspektas. Balutis bronius birziska. Suvalkų taikos sutartis. Mykolas birziska suvalku sutartis. Aleksandras katche.

Lietuvos vyriausybės delegacija,- gen. Leit. Maksimas Katche ir majoras Aleksandras Šumskis, Lietuvos vyriausybės vadovybės atstovai, ir Bronius Balutis, Valdemaras Čarneckis ir Mykolas Biržiška, užsienio reikalų ministerijos atstovai,- ir lenkų vyriausybės delegacija,- pulkininkas Mieczyslaw mackiewicz, lenkų vyriausios vadovybės atstovas, ir Juljusz Lukasiewicz, užsienio reikalų ministerijos atstovas, suėjusios suvalkų konferencijon 30 d. Rugsėjo – 7 spalių mėn.

Gen. Leit. Maksimas katche ir majoras aleksandras šumskis, Lietuvos vyriausybės vadovybės atstovai, ir bronius balutis, valdemaras čarneckis ir mykolas biržiška, užsienio reikalų ministerijos atstovai,- ir lenkų vyriausybės delegacija,- pulkininkas mieczyslaw mackiewicz, lenkų vyriausios vadovybės atstovas, ir juljusz lukasiewicz, užsienio reikalų ministerijos atstovas, suėjusios suvalkų konferencijon 30 d. Rugsėjo – spalių mėn. 1920 metais ir apsimainiusios įgaliojimais, kurie vienos ir kitos p nustatoma šitokia demarkacijos linija tarp Lietuvos ir lenkijos kariuomenių, kuri betgi neikiek dar nesprendžia vienos ar kitos pusės teritorinių teisių.

Nuo rytų prūsų sienos ligi juodosios ančios ir nemuno upių santakos – liniją, kurią yra nustačiusi aukščiausioji taryba 1919 m. Gruodžio d.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (680 žodžiai)
  • Suvalkų sutartis
    10 - 2 balsai (-ų)
Suvalkų sutartis. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/suvalku-sutartis.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 28 d. 11:20
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo