Suvirinimas Suvirinimo aparatai


Apratas litavimas kietaisiais lydmetaliais. Suvirinimo aparatai referatas. Testas. dujinio suvirinimo iranga. Suvirinimo budai. Kenksmingi faktoriai suvirinimo metu. Deveti suvirinimo aparatai. Dėvėti dujiniai suvirinimo aparatai. Suvirinimo aparatas tesla. Dujinio suvirinimo iranga. Dujinio suvirinimo ir pjovimo įrengimai medžiagos. suvirinimo technologija.

Elektrolanlinio suvirinimo glaistytais elektrodais technologija. Įrengimai ir medžiagos. Elektrolankinio, pusiau automatinio suivirinimo technologija. Įrengimai ir medžiagos. Litavimas kietaisiais ir minkštaisiais lydmetaliais. Litavimas. Įrengimai ir medžiagos. Litavimo aparatas. Litavimo medžiaga. Dujinio pjovimo ir suvirinimo technologija. Dujinis pjovimas deguonimi. Dujinis suvirinimas. Įrengimai ir medžiagos. Dujinio suvirinimo įranga. Kenksmingi faktoriai suvirinimo metų. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Metalas sunkiai pakeičiama medžiaga gamyboje. Įvairus metalai visur labai plačiai naudojami ir jų apdorojimo budų taip pat yra daug. Šiame darbe apžvelgiau metalų suvirinimo technologijas ir remdamasis informacija smulkiai ja aprašiau.

  • Microsoft Word 1247 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (1160 žodžiai)
  • Rolandas
  • Suvirinimas Suvirinimo aparatai
    10 - 3 balsai (-ų)
Suvirinimas Suvirinimo aparatai. (2013 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/suvirinimas-suvirinimo-aparatai.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 04:03
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!