Svajonių mokykla


Mano svajoniu mokykla. Rasinelis mano svajoniu mokykla. Musu svajoniu mokykla rasinelis. Svajoniu mokykla rasinys. Rasiniai mano svajoniu mokykla.

Pedagogikos skaidrės.

Svajonių mokykla. Tikslas sukurti savo svajonių mokyklą. Mokyklos misija gimnazija sudaro sąlygas įgyti kokybišką bendrąjį pradinį. Mokyklos vizija šiuolaikiška. Ši mokykla yra. Mokyklos maketas. Svajonių mokyklos vidus. Mokyklos pastatas yra vienas, tačiau jo spalvos yra skirtingos. Mokykla turi 2 priestatus. Viename iš jų bus įrengta laisvalaikio erdvė ir biblioteka. Antrame bus įrengta sporto salė ir plaukimo baseinas. Pradinių klasių patalpos. Pagrindinių klasių patalpos. Vidurinių klasių patalpos. Mūsų svajonių mokykla bus išmarginta mokinių piešiniais ir įvairiomis spalvomis. Popamokinė veikla. Baseino būrelis Choras Sportas (krepšinio. Mūsų svajonių mokykla yra daugiafunkcinė. Svajonių mokyklos ugdymas. Taigi mūsų svajonių mokykloje bus vykdomas pradinis.


Tikslas: sukurti savo svajonių mokyklą. Uždaviniai: Suprojektuoti mokyklos maketą. Susipažinti su mokyklos struktūra ir personalu.

Mokyklos vizija: šiuolaikiška, saugi, sudaranti sąlygas mokiniams atskleisti savo gebėjimus įvairiose darbuose, ugdo savarankišką, kūrybingą ir visapusiškai išsilavinusį žmogų gebantį pasirinkti ir gyventi nuolat kintančiame pasaulyje.

Ši mokykla yra laivo formos, nes kiekvienas besimokantysis yra lyg nežinomam vandenyne, kuriame mokiniui žinios padeda išplauki į plątųjį gyvenimą.

Baseino būrelis; Choras; Sportas (krepšinio, futbolo, tinklinio); Šokiai (tautiniai, modernūs); Dailė; Muzika (gitara, pianinas, būgnai); Dizainas.

Taigi mūsų svajonių mokykloje bus vykdomas pradinis, pagrindinis ir vidurinis ugdymas. Tuo siekiame, kad mokiniams nereikėtų svarstyti, kokią mokyklą pasirinkti po 8 ar 10 klasių. Visas 12 klasių galės pabaigti vienoje mokykloje. Mes savo svajonių mokykla siekiame geresnio ir modernesnio ugdymo, kuomet mokiniai mokykloje nebus susikaustę, galės jaustis laisvai, atsipalaidavę. Mūsų siekis yra kurti modernią mokyklos aplinką, kurioje yra skatinamas mokinių noras eiti i mokyklą, siekti žinių bei save realizuoti įvairiuose popamokinėje veikloje.

 • Pedagogika Skaidrės
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Giedre
 • 28 puslapiai (463 žodžiai)
 • Mokykla
 • Pedagogikos skaidrės
 • MS PowerPoint 3973 KB
 • Svajonių mokykla
  10 - 5 balsai (-ų)
Svajonių mokykla. (2016 m. Gegužės 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/svajoniu-mokykla.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:43