Svarbiausi dalykai lemiantys automobilo pasirinikmą vairuotojų nuomonė


Svarbiausi dalykai lemiantys automobilo pasirinikmą vairuotojų nuomone. Šiauliai 2014 INTERVIŲ KLAUSIMAI IR ATSAKIMAI Kas jūsų manymu yra svarbiausia renkantis automobilį. Bet ar ne nuo markes ir priklauso automobilio kokybiskumas. – Kokios markės automobilį rinktumėtės ir kodėl. Kokį kebulo tipą rinktumėtes? Kodėl. Kaip manote , ar vokiški automobiliai yra geresni už kitų šalių gaminamus automobilius. Kurios šalies automobilius rinktumetes jus. Kokį kuro tipą rinktumėtės dyzelini ar benzinini , kodėl. O ką jūs manote apie elektrinius automobilius. Tai kokias alternatyvas siūlytumėte jūs? Kodėl. Kokio galingumo automobli rinktumėtes , didelios kubatūros ar mažos? Kodėl. Kokiems tikslams jums būtų reikalingas automobilis. Kokios kubatūros automobilis praverstų jeigu dirbate mieste kuriame gyvenate? Kodėl. Kategorija Subkategorija. Kebulo pasirinkimas sedanas. Kuro tipas. Elektrinio automobilio trūkumai.

Mano nuomone tai visiška nesamonė. Pirmiausia dėl to, kad išsikrovus baterijai pusiaukelėje, negalėsite jos pasikraut. Antra pats krovimo procesas užtrunka labai ilgai. Trečia visos baterijos ilgainiui nusidevi ir nusilpsta, o jų keitimas aš manau bus labai brangus. Negana to, teigti, kad elektromobiliai neteršia aplinkos yra nesąmonė. Juk dabar atsinaujinančius energijos šaltinius toli gražu nepagamina reikiamo kieko elektros energijos, kurį pagrinde gaminama atominėse ir šiluminėse elektrinės. Viena klaida ir aplinka bus užteršta per trumpa laiką labiau nei benzininiai automobiliai užteršia New yorke orą per mėnesį.

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2014 m.
  • 5 puslapiai (807 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arlandas
  • Svarbiausi dalykai lemiantys automobilo pasirinikmą vairuotojų nuomonė
    10 - 2 balsai (-ų)
Svarbiausi dalykai lemiantys automobilo pasirinikmą vairuotojų nuomonė. (2014 m. Lapkričio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/svarbiausi-dalykai-lemiantys-automobilo-pasirinikma-vairuotoju-nuomone.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 08:47
×