Svarbiausiais musu poelgiu vertintojas mes patys


Svarbiausias musu poelgiu vertintojas mes patys. Svarbiausias mūsų poelgių vertintojas - mes patys. Svarbiausias musu poelgiu vertintojas mes patys samprotavimas. Rasinys svarbiausias musu poelgiu vertintojas mes patys. Svarbiausias musu poelgiu vertintojas-mes patys. Svarbiausias musu poelgiu vertintojai- mes patys. Svarbiausiais musu poelgiu vertintojas-mes patys. Svarbiausi musu poelgiu vertintojai mes patys. Svarbiausias musu poelgiu vertinimas-mes patys. Samprotavimas svarbiausias musu poelgiu vertintojas mes patys.

Rašinys apie žmogaus poelgius ir atsakomybe. Rašinyje norima pasakyti, kad mes patys save vertinam ir tik mes kontroliuojam save. Galbūt daug ką gali skaudinti kiekvieno iš mūsų veiksmai, sprendimai, kuriuos atliekam, nulemiam ne iki galo supratę aplinkybes, bet nepaisant šito, kiekvienas turėtume dėmesį kreipti ne į kito nuomonę, bet į tai, ką mūsų veiksmai atitinka.

Atliekam, nulemiam ne iki galo supratę aplinkybes, bet nepaisant šito, kiekvienas turėtume dėmesį kreipti ne į kito nuomonę, bet į tai, ką mūsų veiksmai atitinka.

Tai įvyko šiais metais, per šilines( buvo meldžiamasi už šeimas). Einant gatve jauti, kaip iškilmingų atlaidų dvasia tave verčia pasijusti pakylėtu didžios šventės. Staiga prieš akis išnyra moteris, sėdinti ant šaligatvio su rožės ligos paveikta koja. Ji sėdi nuleidusi galvą, o žmonės jai aukoja. Pamačiusi tokį kraupų reginį, aš pribėgu prie jos ir paaukoju. Vėliau senelis papasakoja, jog yra žmonių mačiusių, kaip ji su vyru važiuoja namo ir džiaugiasi, kad šiandien išgerti pinigų užteks.

Išteisinti ar pasmerkti tokį žmogų reikia? Mano tėvai, žinoma, jautė pasipiktinimą. Savaime suprantama, aš taip pat likau nusivylusi. Žmonės, kilnumo vedami nori jai padėti, o ši. Tačiau tokia jau žmogaus prigimtis, jis visada ras savo poelgiams pasiteisinimą. Galbūt nelaimingas gyvenimas ar kažkas kita.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (283 žodžiai)
  • Mokykla
  • Deimisb
  • Svarbiausiais musu poelgiu vertintojas mes patys
    9 - 1 balsai (-ų)
Svarbiausiais musu poelgiu vertintojas mes patys. (2011 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/svarbiausiais-musu-poelgiu-vertintojas-mes-patys.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 11:39
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo