Svarbiausias mūsų poelgių vertintojas mes patys


Mokslo baze svarbiausias musu poelgiu vertintojas mes patys. Svarbiausias mūsų poelgių vertintojas - mes patys. Svarbiausias dalykas mes patys vertintojai. Svarbiausias musu poelgiu vertintojas- mes patys pastraipa. Svarbiausia musu poelgiu vertintojas sazine. Rasinys svarbiausias musu pelgiu vertintojas yra musu sazine. Svarbiausias musu poelgiu vertintojas- mes patys rašinys. Svarbiausias musu poelgiu vertintojai- mes patys. Svarbiausi musu poelgi vertintojas mes patys. Samprotavimas svarbiausias musu poelgiu vertintojas mes patys.

Svarbiausias mūsų poelgių vertintojas – mes patys.

Mes visi, vienaip ar kitaip vertiname savo poelgius. Kitų nuomonė, kad ir kokia būtų mums svarbi - pats artimiausias žmogus ar didžiausias priešas, jų nuomonė, ji niekada nebus tokia svarbi kaip tavo paties. Juk tu, pats geriausiai žinai, kodėl vienoj situacijoj pasielgei vienaip, o kitoj – kitaip. Ir tau, dėl to galbūt tai bus pats reikšmingiausias gyvenime dalykas, o gal tu jau po minutės būsi jį pamiršęs, galbūt tave tai džiugins, o gal – skaudins. Viskas priklausys nuo to, kaip tu įsivertinsi: jausies teisus, o gal klydęs, laimėjęs ar pralaimėjęs; kaip kiti reaguos tavo poelgiu. Bet problema, kad ne visada padarome tinkamas išvadas. Taigi, ar labai svarbu būti savikritiškiems?

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (322 žodžiai)
  • Mokykla
  • Matas
  • Svarbiausias mūsų poelgių vertintojas mes patys
    10 - 3 balsai (-ų)
Svarbiausias mūsų poelgių vertintojas mes patys. (2014 m. Spalio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/svarbiausias-musu-poelgiu-vertintojas-mes-patys.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 22 d. 00:13
×