Svarbiausios duomenų bazės


Svarbiausios duomenų bazės. Žemės gelmių registras. Saugomų teritorijų valstybės kadastras. https//stk. am. lt/portal/. Valstybinė duomenų apsaugos. Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo asociacijos. Lietuvos prekybos, pramonės, ir amatų rūmų asociacija. Uab „Eniro Lietuva“ Lietuvos eksportuotojų - importuotojų katalogas.


Saugomų teritorijų valstybės kadastrashttps://stk.am.lt/portal/.

Kaupia ir apdoroja duomenys apie saugomų teritorijų kadastrą. Pranešti apie aplinkos apsaugos pažeidimą. Duomenų pateikimas ar tikslinimas LR upių, ežerų ir tvenkinių kadastro objekto tikslinimui ar naujų objektu registravimui. Statybos leidimo dokumentų užsakymas.

Ūkinių gyvūnų registras ( duomenų įvedimas) Gyvulių veislininkystės apskaita Pieno apskaitos informacinė sistema Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos informacija.

Prašymų pateikimas el. būdų. Skundų teikimas. Duomenų valdytojų registravimas. Pranešimų formos.

Stojimo į konfederacija tvarka, mokestis. LDK misija, vizija, tikslas. Naujienos. LDK įgyvendinami projektai. Teisės aktai. Pateikiami su verslu susiję teisės aktų pakeitimų projektai, priimami teisės aktai bei aktualios teisės aktų redakcijos. Savininko nuomone pagrindinis tinklapio akcentas – klausimų - atsakymų modulis. Verslininkas ar kitas suinteresuotas asmuo gali užduoti su verslu susijusius klausimus, į kuriuos atsako paskirtas LVDK ekspertas. Visi klausimai - atsakymai yra laisvai prieinami.

Puslapyje pateikta informacija apie pačią organizaciją bei projektą, o taip pat pateikta kontaktinė informacija. Paslaugų ir projektų puslapyje pateikta visa informacija apie LFC teikiamas paslaugas bei vykdomus projektus.

  • Viešasis administravimas Skaidrės
  • MS PowerPoint 3324 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (549 žodžiai)
  • Universitetas
  • Silvija
  • Svarbiausios duomenų bazės
    10 - 3 balsai (-ų)
Svarbiausios duomenų bazės. (2016 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/svarbiausios-duomenu-bazes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:27
×