Svarbus Lietuvai ekonominis įvykis „Deutsche Bank“ ateina į Lietuvą


Svarbus Lietuvai ekonominis įvykis „Deutsche Bank“ ateina į Lietuvą. „Deutsche Bank“Prašo įsigyti bankrutuojančio „Snoro“ banko paskolas. Dar dešimtojo dešimtmečio pabaigoje „Deutsche Bank“ buvo susidomėjęs Baltijos šalimis. Beto „Deutsche Bank“ atėjimas į Lietuvą vietos rinkoje įneštų konkurencijos mažmeninėms bankininkystėms. Tačiau „Deutsche Bank“. Sutartis buvo pasirašyta tarp „Snoro“ ir banko „Deutsche Bank“ rugpjūčio mėnesį. Įvykus šiam sandoriui, gerokai sumažės finansinė indėlių fondo skolos. Europoje įprasta, kad finansiniai investuotojai pasinaudoja galimybe įsigyti aktyvų iš likviduojamų bankų. KuOM „Deutsche Bank“ Atėjimas į Lietuvą svarbus? Taigi, „Deutsche Bank“ atėjimas į Lietuvą svarbus tuom. Šaltiniai.

„Deutsche Bank“prašo įsigyti bankrutuojančio „Snoro“ banko paskolas. Įsigydami šias paskolas, manoma, jog vokiečių bankas Lietuvoje įsitvirtintų ilgesniam laikui. Galbūt tai padėtų sustabdyti Lietuvoje bankrutuojančiųjų bankų sąrašą.

Tačiau „Deutsche Bank“ atstovai nekomentuoja šio įvykio ir savų planų apie tolimesnį užsibuvimą Lietuvoje taip pat neatskleidžia.

Sutartis buvo pasirašyta tarp „Snoro“ ir banko „Deutsche Bank“ rugpjūčio mėnesį. „Snorui“ derybose atstovavo advokatų kontora „Tark Grunte Sutkienė“ ir partneriai.

KuOM „Deutsche Bank“ Atėjimas į Lietuvą svarbus?

Taigi, „Deutsche Bank“ atėjimas į Lietuvą svarbus tuom, jog „Snoro“ banko paskolos bus išpirktos, į vietos rinką įves konkurencijos mažmeninės bankinkystės verslo apimtims.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 61 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (279 žodžiai)
  • Emilija
  • Svarbus Lietuvai ekonominis įvykis „Deutsche Bank“ ateina į Lietuvą
    10 - 6 balsai (-ų)
Svarbus Lietuvai ekonominis įvykis „Deutsche Bank“ ateina į Lietuvą. (2015 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/svarbus-lietuvai-ekonominis-ivykis-deutsche-bank-ateina-i-lietuva.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:51
×