Svečių iš Graikijos priėmimas


Svečių iš Graikijos priėmimo organizavimas. Mūsų pasirinkta šalis. Trumpai apie Graikiją. Graikija - valstybė Europos pietryčiuose. Graikija buvo Europos kultūros centras. Bendravimas su graikais. Graikai yra be galo smalsūs Mėgsta konkretumą. Bendraujant svarbu palaikyti akių kontaktą. Norint sužavėti graikus svarbu ginti savo idėjas. Derybos. Kalbant apie derybas, graikai iš karto neatskleidžia savo kortų ir atsiveria tik didėjant pasitikėjimui. Dalykinis susitikimas. Dalykiniai pietūs organizuojami su partneriais siekdami tuo pačiu metu aptarti/ išspręsti reikalus. Vizito planavimas. Apibendrinimas. Graikai yra tikrai. Planuodami susitikimą išanalizavome Graikų tradicijas.

Mūsų pasirinkta šalis yra Graikija, mes stengsimės atskleisti valstybės tradicijas, ypatybes bei estetines savybes ir tarptautinį etiketą.

Graikija - valstybė Europos pietryčiuose, prie Viduržemio jūros. Oficiali kalba yra graikų, ja kalba 99% šalies gyventojų.

Graikai yra be galo smalsūs; Mėgsta konkretumą; Nepaprastai ekspresyvūs; Graikų šypsena dažnai būna apgaulinga;.

Planuodami susitikimą išanalizavome Graikų tradicijas, vertybes, gyvenimo būdą ir kultūrą. Atsižvelgiant į šiuos kriterijus stengėmės parinkti tinkamiausias alternatyvas. Pagal tai išrinkome viešbutį, maisto asortimentą, dovanas.

  • MS PowerPoint 369 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (229 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Svečių iš Graikijos priėmimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Svečių iš Graikijos priėmimas. (2015 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveciu-is-graikijos-priemimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 09:23
×