Svečių iš Graikijos priėmimo organizavimas


Įvadas. Graikija ir jos ypatumai. Klimatas. Graikijos ekonomika. Turizmas. Etninė sudėtis. Religija. Kalbos. Literatūra. Muzika. Dalykinis susitikimas. Graikijos šalies etiketas. Požiūris į laiką. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Supažindinimas. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Tonas, garsumas, kalbėsena. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimas. Laikysena ir fizinis artumas. Emocijos. Elgesys viešose vietose. Oro uostuose, geležinkelių stotyse, parduotuvėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Arbatpinigiai. Punktualumas. Apranga. Valgiai ir gėrimai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Susodinimas. Namuose, restoranuose, darbe. Sąskaitos apmokėjimas. Dovanos. Verslo etiketas. Darbo kultūra. Derybos. Korespondencija. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiame darbe mes stengsimės atskleisti Graikijos valstybės tradicijas, ypatybes bei estetines savybes ir tarptautinį etiketą. Darbe bus mažai, tačiau naudojami palyginimai su kitomis valstybėmis.

Darbo tikslas : Suorganizuoti svečių iš Graikijos priėmimo organizavimą bei atskleisti jo tradicijas bei ypatybes.

Uždaviniai :

1.Trumpai pristatyti valstybę.

2.Susipažinti ir numatyti bendradarbiavimo galimybes.

3.Su organizuoti svečių priėmimą vizito metu.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 42 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (3524 žodžiai)
  • Monika
  • Svečių iš Graikijos priėmimo organizavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Svečių iš Graikijos priėmimo organizavimas. (2013 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveciu-is-graikijos-priemimo-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 20:01
×