Svečių namai viešbutis verslo planas


Sveciu namu biznio plano pavyzdys. Sveciu namu verslas.

Įmonės apibūdinimas. Paslauga ir produktas. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Marketingas. Bendra rinkos apžvalga ir šakos plėtros tendencijos. Konkurencijos analizė. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Sklypas - vieta – privažiavimas. Sklypas. Privažiavimas. Architektūrinė kompozicija ir koncepcija. Valdymas ir personalas. Įmonės valdymo organizacinės struktūros schema. Rizikos veiksniai. Lietuva -utena. Finansinis planas. Išvados. Naudota literatūra.

Lietuva stojo į Europos sąjungą, atsiverė naujos rinkos galimybės, yra daugiau pritraukiama užsienio investuotojų, kurie yra priversti naudotis svečių namų paslaugomis.

Taip pat atsivers bevizių sienų sistema, kuri leis laisvai judėti turistams Eiropoje, todėl tikimasi, kad lituvoje jų taip pat padaugės.

Šiuo metu Lietuva vygdo palankią turizmui vystyti politiką.

Steikdami svečių namus „Pasilik“ atsižvelgėme į tai ar pasirinkome gerą vietą steigimui. Miesto centras- pagrindinis traukos centras.

Kol kas savo svečių namuose planuojame turėti 9 kambarius, tačiau padidėjus užimtumui, būtų galima plėstis iki viešbučio ir įrengti daugiau kambarių.

Svečių namų verslas- pakankamai daug investicijų reikalaujantis verslas, tačiau sumaniai organizuojant darbus ir skirstant turimus pinigus, būtų galima pasiekti norimų rezultatų, t.y. dirbti pelningai.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 88 KB
  • 2013 m.
  • 24 puslapiai (2911 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilma
  • Svečių namai viešbutis verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Svečių namai viešbutis verslo planas. (2013 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveciu-namai-viesbutis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 08:30
×