Svečių sutikimas. Dalyvavimo renginiuose etiketas


Etiketas renginiuose. Renginiu etiketas. Etiketas referatas. Etiketo referatas. Kvietimas i renginius dalyvavimo renginiuose etiketas referatas. Sveciu sutikimas vakarelyje. Svečių sutikimo etiketas. Svečių pasitikimas prieš renginį. Sutikime svecius is uzsienio. Kaip turetu elgtis draugai pagal etiketa.

Įvadas. Svečių sutikimas. Dalyvavimas renginiuose. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiuolaikinis žmogus yra sociali būtybė, todėl elementarių etiketo normų neišmanymas gali pastatyti į nemalonią padėti ir jį patį, ir aplinkinius žmones. Mandagiai elgtis privalome ir dėl savęs ir dėl kitų žmonių. Nesvarbu, ar esame nepažįstamų žmonių rate, ar tiesiog leidžiame laiką su bičiuliais - tam tikros elgesio taisyklės galioja visur ir visada. Jeigu kviečiame į svečius savo viršininką, be abejo, elgiamės ne taip laisvai, kaip draugų būry, tačiau net ir su pačias artimiausiais draugais dera elgtis pagarbiai ir maloniai. Taip pat būtina nepamiršti, kad nevalia sukviesti svečių į netvarkingą namą ar būtą – juk kiekvienas nuo mažens žinome, kad esame žmonės, o ne kiaulės. Dalyvaudami bet kokiame renginyje turime atrodyti tvarkingai ir neišsišokti. Etiketo išmanymas bei geros manieros padės ne tik išvengti nemalonių situacijų, bet ir leis sudaryti gerą įspūdį apie save, o tai labai svarbu kiekvienam žmogui.

Rengiant vakarėlį ar pobūvį privalu žinoti, kaip tinkamai sutikti svečius. Taip pat nereikia pamiršti, kad vakarėlio šeimininkas turi ne tik pareigų, bet ir teisių. Leidžiama kviesti tik pageidaujamus asmenis, nebūtina vien tik iš mandagumo kviesti nemėgstamus žmones. Šeimininkas turi visiems svečiams pranešti, kur ir kada įvyks pobūvis. Jei norima, kad svečiai į vakarėlį kažką atsineštų, šis pageidavimas turi būti įrašytas pakvietime ar pasakytas žodžiu. Gerai, jei pakvietime užrašote „p. A. “ – „prašome atsakyti“ arba „atsakymą siųskite iki. Tokiu adresu“. Į mažesnę šventę galima svečius pakviesti ir telefonu. Jeigu planuojate didesnę šventę, geriausiai sudaryti svečių sąrašą.

Pažvelgus į kvietimą, svečiams turėtų būti aišku, apie kokią šventę kalbama. Kvietime į labai oficialius renginius turėtų būti nurodyta ir privaloma apranga. Kuo arčiau vakaras, tuo elegantiškesni ir šventiškesni drabužiai. Kvietime gali būti parašyta: „juodas/tamsus kostiumas arba smokingas. Tai reiškia, kad privalu ryšėti kaklaraištį. Galima tiesiog parašyti: „pageidautinas šventinis tualetas“.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2136 žodžiai)
  • Ana
  • Svečių sutikimas. Dalyvavimo renginiuose etiketas
    10 - 1 balsai (-ų)
Svečių sutikimas. Dalyvavimo renginiuose etiketas. (2012 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveciu-sutikimas-dalyvavimo-renginiuose-etiketas.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 18 d. 16:51
×