Švedijos lankytinos vietos


Įvadas. Švedija. Geografinė padėtis. Klimatas. Gamta. Politinė sistema. Administracinis suskirstymas. Kalbos. Religija. Garsiausios Švedijos lankytinos vietos. Populiariausi suvenyrai iš Švedijos. Turizmo ištekliai. Turizmo išteklių rūšys. Turizmo kultūros ištekliai Švedijoje. Literatūrinis turizmas – nematerialiojo kultūros paveldo dalis. Povandeninio paveldo Baltijos jūros regione apsauga, priežiūra ir naudojimas. Skandinavijos salų tinklas. Paveldo ir verslo tarpusavio ryšiai. Viešojo fondo ir privačiųjų savininkų partnerystė Grensės dvare. Tradicinių medžiagų ir amatų svarba. Švedijos lankytinos vietos. Vaza muziejus. Ledo viešbutis. Elando sala. Skansen muziejus. Išvados. Literatūra.

Turizmo kultūros ištekliai Švedijoje

Švedijoje turizmo kultūros išteklių yra nemažai, pastaruoju metu siekiama labiau suformuoti žmonių dėmesį bei požiūrį į su kultūros paveldu susijusį turizmą.

Literatūrinis turizmas – nematerialiojo kultūros paveldo dalis.

Patirkite stebuklingas Skansen Kalėdas! Kiekvienais metais per Kalėdas Skansen muziejuje gausu saldumynų, maisto, šventinių draustinių ir vyno. Jūs galite taip pat pamatyti alaus darymo veiksmą, ir paragauti tradicinius švediškus delikatesus, tokius kaip sūrūs blynai ir keptos silkės.

Ten yra sodai aplink pastatus ir ūkiai, tinkami socialinei gyventojų klasei. Skansen taip pat turi tradicinį vaistažolių sodą ir didingą rožyną.

Kaip zoologijos sodas, Skansen pirmiausiai užsiima tuo, kad rodo Skandinavijos gyvūnus. Apytiksliai 75 skirtingoms rūšims ir Skandinavijos gyvūnų veislėms atstovauja Skansen – daugiau negu kur nors kitur. Yra tradicinių karvių, kiaulių, arklių, avies ir ožių, žąsų, vištų ir ančių veislių. Ir yra laukinių gyvūnų tokių kaip rudieji lokiai, vilkai, antspaudai, lūšis, erniai ir briedžiai. Yra vaikų zoologijos sodas, kur lankytojai gali pasitikti ožius, kates, viščiukus ir kitus mažus gyvūnus.

Skansen Akvariumas, su „Beždžionių Pasauliu“, turi apytiksliai 200 egzotinių rūšių. Pasitikite žuvį, koralus, krokodilus, vėžlius, driežus, gyvates, nuogas apgamo žiurkes, žemaūges marmozetes, auksinį liūtą tamarins, babuinus, lemūrus, vorus, vabzdžius, šikšnosparnius ir papūgas.

Svarbiausia muziejaus parduotuvė Skansen, su plačiu produktų pasirinkimu, yra esanti kaip tik prieš svarbiausią įėjimą. Čia jūs galite nupirkti tradicinį amatininkų dirbinį, suvenyrą Skansen, gražiai meistriškai padarytą drobę, stiklinius ir keramikos gaminius, dovanas, knygas, kompaktinius diskus, atvirukus ir vadovus daugeliu skirtingų kalbų. Jūs galite taip pat surasti iš dalies tuos pačius dalykus parduotuvėje „Logen“, esantis Bollnäs kvadrate.

Skansen tai vieta visai šeimai. Čia, jūs galite lengvai užeiti priešpiečiams ar puodeliui kavos su pyragu ar kitais užkandžiais. Restoranas yra atidarytas visais metų laikais ir vasarą yra lauke sėdimų vietų.

Švedija yra išties nuostabi, daugelio turistų lankoma šalis, kuri yra turtinga geležies rūda, vandens energija ir kitomis naudingomis iškasenomis. Šalis lankytojus traukia gražia gamta ir kalnais. Sparčiai plėtojami kultūros turizmo ištekliai šioje šalyje. Švedija yra populiari lankytinomis vietomis, ypač daug dėmesio ir lankytojų sulaukia mūsų jau minėtas Ledo viešbutis, kuris pritraukia daug lankytojų iš viso pasaulio.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (3859 žodžiai)
  • Kolegija
  • Martynas
  • Švedijos lankytinos vietos
    10 - 4 balsai (-ų)
Švedijos lankytinos vietos. (2015 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/svedijos-lankytinos-vietos.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 12:52
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo