Šveicarijos bankai. Bankai ir tarptautinė prekyba Šveicarijoje


Šveicarijos bankų sistema. Tarptautinė prekyba su šveicarija. Sveicarijos tarptautine prekyba. Bankai sveicarijoje. Šveicarijos prekyba. Importas sveicarijoje. Kaip pasideti imones pinigus i sveicarijos bankus. Banku sistema šveicarijoje. Sveicarijos finansu sistema. Atsiskaitymo valiuta šveicarijoje.

Įvadas. Šalies valiuta ir jos sistema. Valiutos samprata ir jos sistema. Šveicarijos valiutos istorija. Šveicarijos monetos. Šveicarijos popieriniai pinigai. Šveicarijos bankų sistema bei tarptautinių atsiskaitymų instrumentai. Šveicarijos bankų istorija. Bankų rūšys. Banko funkcijos. Šveicarijos bankų tarptautinių atsiskaitymų instrumentai. Šveicarijos banko konfidencialumas. Šveicarijos bankininkų asociacijos. Šalies tarptautinių finansinių atsiskaitymų pagrindiniai srautai: jų kryptys, apimtys, populiariausi instrumentai. Šveicarijos ekonomika ir bvp. Apmokestinimas. Tarptautinė finansų rinka. Šveicarijos tarpbankinė sistema (nak). Prekyba, kliringas ir atsiskaitymai. Mokėjimo instrumentai. Tarptautinė prekyba šalyje. Pagrindinės šalies eksporto ir importo šalys - partnerės. Eksporto skatinimas. Importo skatinimas. Importas į šveicariją ir es. Šveicarijos partneriai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiame darbe bandysime išsiaiškinti, kaip tokia maža ir neturtinga šalis, kaip šveicarija užsitarnavo tokią gerą padėtį pasaulyje ir kokią poziciją užima šiuo metu.

Darbo tikslas: susipažinti su šveicarijos bankų ir tarptautinės prekybos sistema. Darbo uždaviniai. Apžvelgti šalies valiutą ir valiutos sistemą. Aptarti bankų sistemą. Identifikuoti šalies finansinių atsiskaitymų instrumentus ir pagrindinius srautus, apimtis bei kryptis. Nustatyti pagrindines šalies eksporto ir importo partneres.

Apibendrinus galime teigti, kad šveicarijos frankas yra viena iš stipriausių valiutų pasaulyje, kuri oficialiai pradėta kaldinti nuo 1850 metų. Nuo to laiko iki šių dienų šveicarijos franko dizainas yra mažai pasikeitęs, pagrindinai keitėsi tik banknotų spalvos, nominalai bei monetų dydžiai ir jose graviruotų žvaigždučių skaičius. Šveicarijos centrinis bankas formuoja ir vykdo pinigų politiką, nustato franko kurso reguliavimo sistemą ir skelbia oficialų franko kursą. Kaip buvo minėta, anksčiau frankas buvo susietas su jav doleriu, dabar – su euru.

Aptarus šveicarijos valiutą bei jos sistemą pereisime prie antros dalies, kur apžvelgsime šveicarijos bankus, jų sistemą bei tarptautinius atsiskaitymų instrumentus.

  • Bankininkystė Kursinis darbas
  • Microsoft Word 2861 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (5101 žodžiai)
  • Kolegija
  • Assesu
  • Šveicarijos bankai. Bankai ir tarptautinė prekyba Šveicarijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Šveicarijos bankai. Bankai ir tarptautinė prekyba Šveicarijoje. (2012 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveicarijos-bankai-bankai-ir-tarptautine-prekyba-sveicarijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 07:15
×