Šveicarijos ekonomika projektas


Šveicarijos ekonomika. Šveicarijos ekonomika yra viena stabiliausių pasaulio ekonomikų. Pirminiame arba žemės ūkio sektoriuje dirba tik nedidelė darbuotojų dalis. Bankai. Šveicarijos bankų siūlo daug daugiau paslaugų. Laikrodžiai. Šveicarija yra viena iš geros kokybės laikrodžių eksporto lyderių. Turizmas. Šveicarija yra žiemos turizmo pradininkė. Medicina. Farmacija. Žemės ūkis. Šveicarija labai apsaugo savo žemės ūkio verslą. Sūris. Šveicarija yra 14 šalis iš viso pasaulio pagal sūrių eksportą į kitas šalis. Vynas. Šveicarija per metus pagamina apie 110 milijonų litrų vyno. Šokoladas. Šveicarija yra 10 šalis iš viso pasaulio pagal daugiausiai eksportojamo šokolado kiekį.


Pirminiame arba žemės ūkio sektoriuje dirba tik nedidelė darbuotojų dalis- 1,3 proc. Antrajame ar gamybos sektoriuje- 27,7 proc. Dauguma dirbančių gyventojų yra įtraukiami į ekonomikos ir paslaugų sektorių 71,0 proc.

Šveicarija yra viena iš geros kokybės laikrodžių eksporto lyderių.

Šveicarija yra žiemos turizmo pradininkė. Šveicarija turi labai išvystytą turizmo infrastruktūrą, ypač kalnuotuose regionuose ir miestuose, todėl joje yra gera turizmo įrangos ir paslaugų rinka.

Tai sudaro 5,7% Šveicarijos bendrojo vidaus produkto Sudaro 30% šalies eksporto. Šveicarijoje yra 65 farmacijos kompanijos.

Šveicarijoje yra daugelis biotechnologijų srities bendrovių (338 bendrovių) Medicinos prietaisų ir technologijų (341 kompanijos).

Šveicarija labai apsaugo savo žemės ūkio verslą.

  • MS PowerPoint 17889 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (300 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Marija
  • Šveicarijos ekonomika projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Šveicarijos ekonomika projektas. (2018 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveicarijos-ekonomika-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 13 d. 20:58
×