Šveicarijos SSGG analizė


Apie Šveicariją. Vėliava. Geografinė padėtis. Gamtinės sąlygos ir klimatas. Gamta. Upės ir ežerai. Gyventojai. Ekonomika. Ryšiai su Lietuva. SSGG lentelė. SSGG analizė. Faktai apie Šveicariją. Išvada.

Taigi Šveicarija yra maža, bet gerai žinoma valstybė Europos centre. Ji garsėja savo šalies stiprumu, stabilia ekonomika ir puikiu turizmu. Nors kainos ir labai didelės, tačiau turistų ten niekada netrūko. Ši šalis, viena iš tų šalių, kur žmogus gali gerai gyventi, todėl pačioje šalyje yra labai daug imigrantų. Žinoma, Šveicarija turi ir savų minusų, tačiau jie nėra tokie dideli ir niekaip nepaveikia pačiu svarbiausių ir geriausių šios šalies pliusų. Daugelio nuomone ši valstybė yra tokia stipri, nes ji nedalyvavo nei viename kare, buvo neutrali. Neutrali ji yra ir dabar, nes nepriklauso Europos Sąjungai, kas daugelio nuomone taip pat lemia jos stabilų aukštą lygį daugelyje sričių. Prekybos sektoriuje ši šalis pasižymi garsiais prekių ženklais, o svarbiausia aukšta kokybe. Manome, jog ji puikiai išnaudoja savo strateginę vietą, gaunamus išteklius ir geografinę padėtį, kurdama sau pelną.

  • Microsoft Word 67 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (2314 žodžiai)
  • Vaidas
  • Šveicarijos SSGG analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Šveicarijos SSGG analizė. (2014 m. Birželio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveicarijos-ssgg-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 06:13
×