Sveika gyvensena ir pagyvene žmonės


Noras gyventi ilgai. Tikslas Išanalizuoti žmogaus klonavimą biomedicininiu ir etiniu aspektu. Temos aktualumas Taigi klonavimas - tai visų pirma pagalba žmogui. Problema Klonavimas pastaruoju metu tampa labai aktualia problema. Klonavimas (gr. kAcovoc- šakelė, ūglis, atžala) - tai biologinis kūrimas identiškų individų iš pradinio organizmo. Žmogaus klonavimas biomedicininiu aspektu. Klonavimas tai. Jei tokie eksperimentai būtų sėkmingai įgyvendinti su žmogaus audiniais. Žmogaus klonavimas etiniu aspektu. Kiekviename etape žmogaus gyvybė gerbtina ir verta apsaugos. Klonavimas- galimybė padėti. Lietuvoje yra priimtas „Lietuvos Respublikos Biomedicininių tyrimų etikos įstatymas“. Išvados. XX a. pab. – XXI a. pr. klonavimas tapo didelio susidomėjimo objektu. Apibendrinant galima teigti, kad apvaisintas kiaušinėlis niekada netaptų žmogiškąja būtybe.

Noras gyventi ilgai , amžinai ir neapsunkintą kūno ligų ir silpnybių gyvenimą visada buvo vienas didžiausių žmogaus troškimų. Tad nenuostabu, kad visais laikais nesiliovė kūno galimybių tyrinėjimai, siekiant išsiaiškinti stipriąsias ir silpnąsias puses, kad būtų galima jas patobulinti. Tokias galimybes kaip tik ir suteikia klonavimas.

Tikslas: Išanalizuoti žmogaus klonavimą biomedicininiu ir etiniu aspektu. Uždaviniai: 1.Aptarti žmogaus klonavimą biomedicininiu aspektu 2.Aptarti žmogaus klonavimą etiniu aspektu.

Klonavimas- galimybė padėti kitam, atsirandanti tik tuomet, kai paaukojama nekalto žmogaus gyvybė. Tačiau vieno žmogaus gyvenimo kokybės pagerinimas kito gyvybės sunaikinimo kaina - bažnyčiai nepriimtinas, nes paneigia Katekizme suformuluotus jos dorinio įstatymo punktus. Klonavimo metu žūsta embrionai, kuriais manipuliuojama, o embrionas taigi jau yra žmogiškoji būtybė.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 70 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (644 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Sveika gyvensena ir pagyvene žmonės
    10 - 2 balsai (-ų)
Sveika gyvensena ir pagyvene žmonės. (2014 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveika-gyvensena-ir-pagyvene-zmones.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 04:24
×