Sveika gyvensena skaidrės


Sveika mityba skaidres. Skaidres apie sveika mityba. Skaidres apie sveika gyvensena. Sveika gyvensena ppt. Skaidres apie maista. Sveika gyvensena powerpoint. Skaidres apie sveika maista. Sveikos gyvensenos skaidres. Sveika gyvensena referatas. Sveikos mitybos skaidres.

Pirmalaikė mirtis. Nutukimas. Kas yra sveikata? Kas yra mityba? Teisinga mityba. Greitas maistas. Valgykite sveiką ir suderintą maistą.

Šiandien europoje, 6 iš 7 didžiausių rizikos veiksnių pirmalaikei mirčiai – kraujospūdis, cholesterolis, kūno masės indeksas (kmi), neužtikrintas vaisius ir augalinis suvartojimas, fizinis neveiklumas ir alkoholio piktnaudžiavimas – susieja, kaip mes maitinamės, geriame ir judame.

Europos komisija gina integruotą metodą, apimdama tarpininkus vietiniuose, regioniniuose, nacionaliniuose ir europos lygmenyse.

Tai gyvojo organizmo būsena, kai jis pats ir visi jo organai pilnai atlieka savo funkcijas, nėra ligų ar negalių.

Žmogaus sveikata yra glaudžiai susijusi su jo mityba. Netinkama mityba gali sukelti ar įtakoti trumpalaikius sutrikimus, ilgalaikius susirgimus, kai kuriais atvejais užsibaigiančiais pirmalaike mirtimi.

Tai organizmo veiklos sritis, apimanti apsirūpinimą maisto medžiagomis, pradedant maisto paieška ir/ar medžiokle, jo kramtymą ir rijimą, virškinimą ir įsisavinimą. Žmogaus atveju į mitybą įeina ir maisto produktų paruošimas valgymui, patiekalų gamyba.

  • MS PowerPoint 459 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių
  • Gelmina
  • Sveika gyvensena skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Sveika gyvensena skaidrės. (2012 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveika-gyvensena-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 28 d. 18:54
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo