Sveika mityba jaunimo siekis lieknėti. jaunimo mitybos ir sveikatos problemos


Sveika mityba. Jaunimo siekis lieknėti. Jaunimo mitybos ir sveikatos problemos. Įvadas. Jaunimo siekis lieknėti. Jaunimo mitybos ir sveikatos problemos. Taisyklinga mityba. Literatūra.

Įvairiausioms dietoms pasaulyje per metus išleidžiama net 100 mlrd. JAV dolerių. Deja, lietuvius jau irgi galima priskirti prie šios įtaigios pramonės aukų: ir mūsų šalyje nuolat daugėja jaunimo besivaikančių stebuklingų žaibiško sulieknėjimo receptų bei išleidžiančių tam didžiules sumas pinigų. Skaitydami laikraštį ar galbūt žurnalus, galima pamatyti kokį dietinį produktą, aprašytą viename iš puslapių. Įsijungus televizorių arba prisijungus prie interneto vėl susiduriama su tuo pačiu. Atrodo, kad dietiniai produktai yra neišvengiami šiandien, turint omenyje, kad vis daugiau įmonių juos gamina, nes tai yra klestinti pramonės sritis.

Šio darbo uždaviniai yra:

1.Išsiaiškinti, kodėl jaunimas siekia lieknėti, laikosi dietų ir badauja.

2.Atskleisti, kas daro įtaką jaunimo pasirenkamoje mityboje.

3.Aprašyti, kas daro įtaką, problemoms atsirandančioms dėl mitybos.

4.Išsiaiškinti, kaip reikia taisyklingai maitintis.

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (1183 žodžiai)
  • Enrika
  • Sveika mityba jaunimo siekis lieknėti. jaunimo mitybos ir sveikatos problemos
    10 - 2 balsai (-ų)
Sveika mityba jaunimo siekis lieknėti. jaunimo mitybos ir sveikatos problemos. (2014 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveika-mityba-jaunimo-siekis-liekneti-jaunimo-mitybos-ir-sveikatos-problemos.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 10:06
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo