Sveika mityba ppt


Mitybos piramide skaidres. Sveikas maistas skaidres. Sveika mityba ska. Lieporių gimnazijos valgiaraštis. Sveika mityba biologija. Sveikas maistas.

Darbo tikslai ir uždaviniai. Sveikos mitybos principai. Sveikos mitybos taisyklės. Sveikos mitybos piramidė. Mitybos sutrikimai. Nervinė anoreksija. Nervinė bulimija. Pastovus persivalgymas. Mitybos sutrikimų pasekmės sveikatai. Keturi mitybos mitai. Tiriamoji veikla. Apklausa Lieporių gimnazijos valgykloje. Mokinių profilaktinių patikrinimų duomenys. Endokrininės sistemos, medžiagų apykaitos, mitybos sutrikimai. Kaip jūs suprantate sveiką mitybą?. Ar domitės maisto sudėtimi?. Ar valgote greito paruošimo maistą, pusfabrikačius?. Ar domitės straipsniais apie sveiką mitybą?. Kai valgote, jūs. Kaip jūs manote, kokios nesveikos mitybos pasekmės?.

Kaip pasikeitė valgiaraštis šiais mokslo metais? Visoje Lietuvoje valgiaraštis yra tas pats, jis parengtas pagal vieną iš siūlomų Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro tinklapyje valgiaraščių.

2) Ką mokiniai labiausiai perka mūsų valgykloje? Karbonadą.

3) Ar pasiteisino žuvies, mėsos, varškės dienos? Iš dalies pasiteisino. Pradžioje mokiniai nemėgo naujos sistemos, bet, laikui bėgant, priprato. Žuvies dienomis dažnai prašydavo pakeisti patiekalą, arba tiesiog nevalgydavo.

4) Ar mokiniai suvalgo visą pateikiamą porciją? Ar dažnai palieka likučių? Dažniausiai viską suvalgo, maistas paliekamas nebent žuvies dieną.

  • MS PowerPoint 1487 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai
  • Gimnazija
  • Deimantė
  • Sveika mityba ppt
    9 - 1 balsai (-ų)
Sveika mityba ppt. (2014 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveika-mityba-ppt.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 23:43
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo