Sveika mityba skaidrės (2)


Sveika mityba. Sveikos mitybos piramidė Racionali. Sveikos mitybos piramidė. Žmogaus organizmui reikalingas subalansuotas įvairus maistas. Angliavandeniai. Angliavandeniai yra svarbus energijos šaltinis organizmui. Baltymai. Pagrindiniai baltymų šaltiniai yra mėsa ir žuvis. Riebalai. Riebalai - yra energijos šaltinis bei „Statybinė medžiaga“ ląstelėms. Taisyklinga mityba. Svarbu užtikrinti maisto. Sveikos mitybos taisyklės. Valgyti kuo įvairesnį. Genetiškai modifikuotas maistas. GMO – tai organizmai, kurių genetinė medžiaga buvo dirbtinai pakeista naudojant genų inžinerijos technologijas. GMO - už ir prieš. Prieš Apie GMO pradėjo diskutuoti ne dėl jos poveikio žmogui. Už Laikomasi labai paprastos nuomonės – jeigu GM produktus gamina kompetentingi institutai. Blogos mitybos sukeltos ligos. Pusiausvyros nebuvimas tarp organizmo su maistu yra žalingas organizmui. Šaltiniai.


Sveikos mitybos piramidė Racionali mityba Mityba Angliavandeniai Baltymai Riebalai Taisyklinga mityba Sveikos mitybos taisyklės Genetiškai modifikuotas maistas GMO – už ir prieš Blogos mitybos sukeltos ligos Šaltiniai.

Svarbu užtikrinti maisto žmogui rekomenduojamą santykį: Bent 40 % angliavandenių Apie 30 % baltymų Ne daugiau nei 30 % riebalų Per dieną suvartojamo maisto kiekis, išreiškiamas kilokalorijomis (kcal) arba kilodžauliais (kJ), priklauso nuo žmogaus amžiaus, lyties ir gyvenimo būdo.

  • MS PowerPoint 3082 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (486 žodžiai)
  • Gabrielė
  • Sveika mityba skaidrės (2)
    10 - 9 balsai (-ų)
Sveika mityba skaidrės (2). (2016 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveika-mityba-skaidres-2.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 10:40
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo