Sveikas gyvenimas


Sveikas gyvenimo budas referatas. Sveikas gyvenimo budas rasinys. Sveikas gyvenimo budas apibendrinimas. Sveikas gyvenimas referatas. Sveika gyvensena rasinys. Sveikai gyventi referatas. Rasinys sveikas kunas - sveikas maistas. Sveikos gyvensenos rasinys. Gyvenimo budo samprata referatas. Sveikas gyvenimas rasinys.

Įžanga. Sveika gyvensena prasideda nuo požiūrių keitimosi. Sveikas protas – sveiko kūno pradžia. Nuo minčių prie darbų. Kaip keisti gyvenimo būdą? Ar mylite savo kūną? Ar juo rūpinatės? Sveikos mitybos taisyklės. Mitybos režimas. Dėl fizinio pasyvumo atsiradusios ligos. Norėčiau išskirti pagrindines su fiziniu pasyvumu susijusias ligų grupes. Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos. Nutukimas ir su juo susijusios ligos. Verta prisiminti. Mes jau nebegalime gyventi be šių komunikacijos priemonių, bet svarbu žinoti, kad jie mus veikia, ir protingiau su jais elgtis. Apibendrinimas. Noriu padėti jums žengti sveikos gyvensenos keliu, todėl pasidalysiu keliais ypač svarbiais principais.
  • Microsoft Word 610 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2982 žodžiai)
  • Vaida
  • Sveikas gyvenimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Sveikas gyvenimas. (2011 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikas-gyvenimas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 20 d. 11:59
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo